Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Sezon 2015 rozpoczęty z pompą i dzwonem - DZIĘKI za pomoc
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
a to też się pochwalę, a co Tongue
wszem i wobec oznajmiam że wróciłem do leniwego kręcenia :-P
morza nie potrzebowałem bo w okolicy też wiało jak należy z elementami śnieżycy wczoraj...

No i powód ujawnienia się - dziękuję za mentalne wsparcie przy zbieraniu się po glebie w lesie kozłowieckim koleżankom i koledze na spacerze - obstawiam że widziałem Was na RL :mrgreen:

PS. jeszcze jedno chętnie przyjmę śrubę z nakrętką kominową do korby fsa afterburner 2x10 i śrubę do mostka - po umyciu roweru jakoś ich nie mam Confusedhock:

no i dla wątpiących w skuteczność kasku - naprawdę warto go ze sobą wozić, niby 2 lata tylko jeździł ale dzisiaj odrobił te wszystkie km 8-)
Arkus napisał(a):No i powód ujawnienia się - dziękuję za mentalne wsparcie przy zbieraniu się po glebie w lesie kozłowieckim koleżankom i koledze na spacerze - obstawiam że widziałem Was na RL
O kurcze :mrgreen: jaki ten świat mały :-D
Dobrze obstawiasz :mrgreen: i fajnie, że należysz do tej samej wielkiej Rodziny co my :-D
Mam nadzieję na niejedno jeszcze spotkanie ale może bez dzwonów ;-)
Arkus napisał(a):dziękuję za mentalne wsparcie przy zbieraniu się po glebie w lesie kozłowieckim koleżankom i koledze na spacerze - obstawiam że widziałem Was na RL :mrgreen:
A więc tam dzisiaj poniosło "spacerującą" część "Pomarańczowej Sekty" :mrgreen:
Arkus napisał(a):dziękuję za mentalne wsparcie przy zbieraniu się po glebie w lesie kozłowieckim koleżankom i koledze na spacerze - obstawiam że widziałem Was na RL :mrgreen:
Jak napisałeś o koleżankach i koledze, to tak właśnie sobie pomyślałem, że chodzi o Te Koleżanki z których jedna już się ujawniła ;-) Ciekawe kto był tym Kolegą ;-) :mrgreen:
ja wiem Big Grin Big Grin To Pan P.R. pseudonim R.
Jakub.P napisał(a):ja wiem Big Grin Big Grin To Pan P.R. pseudonim R.
Z różowym krzyżykiem skierowanym w dół?? To chyba ta druga koleżanka :-P :mrgreen:
No już dobrze... zdradzę skład ;-)
https://plus.google.com/u/0/photos/1029 ... 0226860336
:mrgreen:
Arkus napisał(a):No i powód ujawnienia się - dziękuję za mentalne wsparcie przy zbieraniu się po glebie w lesie kozłowieckim koleżankom i koledze na spacerze - obstawiam że widziałem Was na RL :mrgreen:
No mówiłam i krzyczałam, że wariat :mrgreen:
Toż to jeden z nas :-P tak czy inaczej pełen podziw na jazdę po śliskim Confusedhock:
My z Elizką ledwo na nogach się utrzymałyśmy, tylko nasz KOLEGA Confusedhock: jak gazela z gracją pokonał to lodowisko :-P
Eliza napisał(a):i fajnie, że należysz do tej samej wielkiej Rodziny co my
Zgadzam się w stu :mrgreen:
Arkus napisał(a):dziękuję za mentalne wsparcie
Nadmienię jeszcze, że chciałyśmy Cię nasmarować Bengayem :lol:
damian.s napisał(a):To chyba ta druga koleżanka :-P :mrgreen:
Ejjjj Damianq :evil: a ja to która? :evil: ;-) :-P
katka napisał(a):tylko nasz KOLEGA jak gazela z gracją pokonał to lodowisko
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
damian.s napisał(a):
Jakub.P napisał(a):ja wiem Big Grin Big Grin To Pan P.R. pseudonim R.
Z różowym krzyżykiem skierowanym w dół?? To chyba ta druga koleżanka :-P :mrgreen:

Ja mam Damianqu inny dylemat. Czy z tego coś będzie Big Grin
Stron: 1 2