Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 2-3.05 - "Piękny Wschód"
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
mariobiker napisał(a):Bardziej jestem ciekaw odcinka Wojsławice - Chełm.

A co Cię w tym odcinku interesuje. W tamtym roku jeździłem więc może zaspokoję Twoją ciekawość :->
mariobiker napisał(a):Bardziej jestem ciekaw odcinka Wojsławice - Chełm.
Sprawdzę i dam znać.
ArtiArt napisał(a):A co Cię w tym odcinku interesuje. W tamtym roku jeździłem więc może zaspokoję Twoją ciekawość
Oczywiście interesuje mnie stan nawierzchni :-D
mariobiker napisał(a):Oczywiście interesuje mnie stan nawierzchni :-D
Kilka lat temu kładli nowy asfalcik od strony Chełma więc na większej połowie ;-) jest elegancko. Bliżej Wojsławic jest stary ale tragedii nie ma z tego co pamiętam. Za to teren jest pagórkowaty.
Co do ubezpieczenia. Lista zrobiona i wysłana do ubezpieczyciela. W poniedziałek, prawdopodobnie będę miał już potwierdzenie zawarcia umowy. Na liście jest 5 osób: Yanq, J@cek, KermitOZ, Paha i ja. +1 - floweero
ArtiArt napisał(a):Kilka lat temu kładli nowy asfalcik od strony Chełma więc na większej połowie ;-) jest elegancko. Bliżej Wojsławic jest stary ale tragedii nie ma z tego co pamiętam.
Dzięki Arti :-D
Hejka,

Mogę zabrać 1-2 osoby z rowerami, jadę 01.05 wieczorem, cel pole namiotowe lub tanie agro. Startuje na 252 wiec powrót pewnie 02.05. Do potwierdzenie na ok 3-4 dni przed wyjazdem.

Pozdrawiam
Piotrek
No to przynajmniej na 252 Daniel będzie miał kompana.
Siadam na koło Wink
Rozmawiałem dzisiaj chwilę z Mario na temat pogody na 2-3 maja i powiem szczerze to nie wygląda to zachwycająco: w dzień ok. 18-20 a w nocy ok. 5 st. Kłopot... przynajmniej u mnie w doborze odzieży. Tak naprawdę trzeba chyba dwa komplety. I tu kolejny klops. Wieźć to ze sobą w plecaku?! A może jest inne rozwiązanie? Zastanawiam się nad spakowaniem wszystkiego na wieczór/noc i odebranie tego w Terespolu (165km) lub Włodawie (221km). Postawiłbym na Terespol gdzie powinniśmy dotrzeć 17-19. Mam plan jak to tam dostarczyć i jak sobie to odebrać. Pytanie... czy ja dobrze kombinuję?
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19