Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 2-3.05 - "Piękny Wschód"
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Hej, mam jedno pytanie:
w regulaminie imprezy jest zapis "Do zawodów zostaną dopuszczeni zawodnicy którzy ukończyli 18 rok życia i złożą organizatorowi oświadczenie o stanie zdrowia umożliwiającym udział oraz o starcie na własną odpowiedzialność. Obowiązuje okazanie osobistego ubezpieczenia OC i NNW na czas zawodów."

Możecie mi napisać, gdzie się ubezpieczacie? Czytałem chwilę o tym i z tego co się dowiedziałem ubezpieczenia typu PZU Bezpieczny rowerzysta itp. nie obejmują wyczynowego uprawiania sportu, czyli np. wyścigów....
Gelo napisał(a):ubezpieczenia typu PZU Bezpieczny rowerzysta itp. nie obejmują wyczynowego uprawiania sportu
Bo nie każdy rowerzysta to kolarz Smile Można przemyśleć jakieś grupowe ubezpieczenie jeśli będzie korzystne Smile
Gelo napisał(a):Możecie mi napisać, gdzie się ubezpieczacie?

Tak samo Możesz zapytać gdzie mamy telefon, internet lub telewizję :-P
Każdy korzysta z bogactwa ofert.
Ja na przykład OC mam w większym pakiecie PZU.
A na okresowe ubezpieczenie sportów wysokiego ryzyka (tak to nazywa ubezpieczyciel) korzystam z Hestii.
Ale każdy ubezpieczyciel ma jakieś opcje do wyboru, zniżki i promocje więc nie pytaj klientów tylko agentów.
Jeśli myślisz o dłuższym i większym ubezpieczeniu pomyśl o opcji grupowej, o której wspomniał Grzesiek.
Jestem Jestem Panie Prezesie nie ładnie z Pana strony ;-)
Szykuję się mój cen to pokonać Barbapapę :-D
:-D :-D
normalnie nie mogę z tym RL
- jeden wywołuje do tablicy, choć IMO lepiej jest incognito wystąpić , by żaden ( sorry jak kogoś uraziłem)- dureń nie komentował swoich wywodów,
- drugi człenio zdradza moje stare pseudo.
Panie i człenie : limit to 34 hrs - warto pokusić się i zaliczyć pićset.
Ultramaraton "Piękny Wschód" jest bardzo ciekawą propozycja z kilku powodów. Po pierwsze jest prawie pod nosem ;-) wiec koszty dojazdu są minimalne. Na terenie ośrodka w Parczewie można rozbić własny namiot, to kolejne 0 zł za nocleg :-D Jeśli ktoś miałby ochotę nam kibicować na starcie/mecie też będzie miał blisko. Jeśli będą chętni mogę zabrać namiot Arrow http://allegro.pl/a59-namiot-turystyczn ... 74805.html

endriu68 napisał(a):drugi człenio zdradza moje stare pseudo.
Eeee a jaka to tajemnica ;-)
? no jaka ?
JuraS, jeśli nie możesz pojechać to wystarczy, ze załatwisz wiatr w odpowiednim kierunku :-)
endriu68 napisał(a):? no jaka ?
Andrzejku nie denerwuj się ;-)
Endriu, mi to się zawsze kojarzyło z brodą (łac. barba - broda). I tak powinno było zostać Wink
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19