Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 2-3.05 - "Piękny Wschód"
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Noorbi napisał(a):Jest możliwość wypożyczenia namiotu dla 8 osób wraz z łóżkami i materacami
Zamierzasz nocować w Parczewie :?: Confusedhock:
No, jeżeli jedziemy rano to nie.... ale czy od rana tez jest rejestracja?
Macie ubezpieczenia, czy jakąś grupówkę kombinujemy?
Chętnie się przyłączę do grupówki jeśli ktoś zajmie się tematem Smile
Noorbi napisał(a):No, jeżeli jedziemy rano to nie.... ale czy od rana tez jest rejestracja?
Ja widzę to tak, że 1 maja możemy tam podjechać autem (3 głowy mogę wziąć) i wieczorem wrócić do domu, chyba że start faktycznie jest o 7 rano to trochę ni tak ni siak żeby wracać.

Jak będę wiedział ile osób potrzebuje ubezpieczenia to w piątek mogę się tym zająć
Do ubezpieczenia chętnie się dołączę.
Pytałem w kilku miejscach ale mieli OC i NNW tylko na ogólnych zasadach. Chciałem porównać jeszcze z tym co oferuje PZU i Warta dla rowerzystów.
Mogę się dowiedzieć i zająć grupowym u mojej sąsiadki. jest multi ubezpieczycielem więc może coś z tego będzie. Ja mam ubezpieczenie w życiu codziennym przy ubezpieczeniu mieszkania więc jeżeli ubezpieczenie rowerzysty będzie drogie to zobaczymy.

godz. 8.26 Dzwoniłem do sąsiadki. Zna już temat i sprawdzi gdzie najlepiej i w miarę tanio nas ubezpieczyć. Podałem ok 4-5 osób ubezpieczenie 1-3 maja. Jeżeli z kolei chodzi o ubezpieczenie moje to mały kłopot.... to są jednak zawody i ubezpieczyciel jakby co może się czepić.
Myślę, że nie ma sensu jechać do Parczewa w dzień startu. To dosyć blisko, ale jednak trzeba będzie wstać wcześnie, co przed taką długą jazdą nie jest wskazane. Dodatkowo dochodzi stres przedstartowy, w pośpiechu łatwo zapomnieć różnych rzeczy itd, więc polecam jednak nocleg w Parczewie żeby na spokojnie wystartować rano. A już na pewno odradzam jazdę szynobusem w dzień startu, to w końcu PKP Wink

Ja planuję spać w Parczewie, ale jeszcze nie zajmowałem się noclegiem. Podejrzewam, że będzie ciężko coś znaleźć, ale warto szukać i pewnie się tym zajmę wieczorem i jutro Smile

Czekam na info ws grupówki Smile
Także tak.
1. Ubezpieczenie. 1-3.05. 11pln. OC - na kwotę 200000 pln, NNW na kwotę 20000 pln. Jeżeli ktoś się pisze to imię i nazwisko adres pesel na PW.
2. Hotel. Jest taki hotel ok50pln za dobę ześniadaniem w pokoju 3 os. GHotel
Tyle ode mnie na razie.

Sprawdziłem hotel. Są miejsca. Nocleg ze śniadaniem 70 pln w pokoju 3 os.
Noorbi napisał(a):1. Ubezpieczenie. 1-3.05. 11pln. OC - na kwotę 200000 pln, NNW na kwotę 20000 pln. Jeżeli ktoś się pisze to imię i nazwisko adres pesel na PW.
Poszło Smile

Noorbi napisał(a):Sprawdziłem hotel. Są miejsca. Nocleg ze śniadaniem 70 pln w pokoju 3 os.
Na pewno sprawdziłeś Parczew a nie Poznań? Big Grin
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19