Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 2-3.05 - "Piękny Wschód"
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
KermitOZ napisał(a):Myślę, że nie ma sensu jechać do Parczewa w dzień startu. To dosyć blisko, ale jednak trzeba będzie wstać wcześnie, co przed taką długą jazdą nie jest wskazane.

Niestety niektórzy nie mogą spać/zasnąć w "nowym miejscu", więc są plusy i minusy obu rozwiązań...
KermitOZ napisał(a):Na pewno sprawdziłeś Parczew a nie Poznań? Big Grin
Spokojnie prezesie. Ja tylko zaproponowałem. Pewnie znajdziesz coś ciekawego.
Jak dojdą dane Grzegorza (nie dostałem jeszcze) to jest nas czterech do ubezpieczenia Yanq, paha, KermitOZ i ja pewnie jeszcze J@cek się dopisze.

Paha.... odblokuj prywatne wiadomości. Albo wyślij mi adres prywatnego maila. :roll:

Czy ktoś zliczył ilu nas będzie? Mi wychodzi 8. Hmmmm?
szymek_sq napisał(a):Niestety niektórzy nie mogą spać/zasnąć w "nowym miejscu", więc są plusy i minusy obu rozwiązań...
Święte słowa Szymek ;-)

Noorbi napisał(a):Czy ktoś zliczył ilu nas będzie? Mi wychodzi 8. Hmmmm?
Jeszcze Danielw78 (252 km) :-D
My z Noorbim rezerwujemy nocleg w Parczewie - jest jeszcze jedno miejsce w pok 3os -ogłaszam kasting ;-)
Yanq napisał(a):jest jeszcze jedno miejsce w pok 3os -ogłaszam kasting ;-)
Casting rozstrzygnięty Wink
No còż. Nie pozostawało nic innego jak zarezerwować pokój. Więc zarezerwowany. W rozmowie z panią dowiedziałem się także, że jeżeli będzie zajęta salka do przechowania rowrów to będziemy je mogli zabrać do pokoju.
To lepiej żeby była zajęta, bo mój nocuje obok mojego łóżka i nie ma innej opcji Smile
Tak też pani przewidziała... "Bo Wasze rowery są droższe od waszych samochodów" U mnie się trochę pomyliła.

A co z transportem. Myśleliście jak najlepiej tam się dostać?

Skoczę dzisiaj zlukać trasę. Pewnie całej nie dam rady bo to nudne ale zawsze kawałek od Łosic dam radę.
jadę samochodem, mam 2 wolne miejsca osobo rowerowe, ze mną łącznie 3. wyjazd z Lublina 02-03-2015 o godzinie 700 - przyjazd do Parczewa na 800, start o 1000. Zrzuta na paliwo.

Jeśli chcesz się zabrać pisz na priv.
Noorbi napisał(a):Skoczę dzisiaj zlukać trasę. Pewnie całej nie dam rady bo to nudne ale zawsze kawałek od Łosic dam radę.
Trasa do Łosic ("19") jest spoko. Bardziej jestem ciekaw odcinka Wojsławice - Chełm.

paha napisał(a):wyjazd z Lublina 02-03-2015 o godzinie 700 - przyjazd do Parczewa na 800, start o 1000.
Z tym startem o g. 10:00 to nie jest do końca wszystko wiadomo. Podczas odprawy technicznej mamy zostać podzieleni na grupy i dopiero wtedy okaże się o której będziemy ruszać.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19