Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 14.02.15 g.11 Lukoil JPII
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Takie zwiedzanie okolic Lublina w powolnym tempie.
Jak się wyrobię to będę.
Wybieram się na rower,ale najwcześniej mogę tam być 11:45 :roll: .
Dzięki wszystkim za to kółeczko - fajnie się tak przejechać na rowerze w słoneczny wiosenny dzień :-) Ale podobno miało być cały czas z górki i bez błota :-P a z tego wszystkiego sprawdziło się chyba tylko "i" :-P
Zdjęcia będą później albo jutro.
Tego mi trzeba było. Bardzo fajne i w pełni rekreacyjne kręcenie po okolicach Lublina. Parafrazując Damiana było też czasem z górki i czasem bez błota :-P
Ktoś tam mówił, że szczęśliwi km nie liczą, ;-) ale z nawyku u mnie dtd 64,45km.
Cosik się udało zrobić ZDJĘCIA
Krzysiek z drugim Arturem, żałujcie ;-)
Wielce obiecujący początek sezonu! Czasem słońce, czasem śnieg, czasem błoto, czasem- nie Wink
Tempo odpowiednie jak na pozimową rozgrzewkę, pogoda dopisała, trasa bardzo sympatyczna Wink

radzik

no ładnie, Panowie sobie pojechali na walentynkowego lodzika, a Kubusia nie wzięli :!:
radzik napisał(a):Panowie
Dziękuję, koleżanko :evil:

radzik

oj Gosiu, no to teraz by nie tracić czasu na poprawianie moich postów, trzeba Ci coś dokleić by się zgadzało :roll:
Dziękuje za wspólne kręcenie. Jak zobaczyłem ciebie Jurek i Artura na Lukoilu to wiedziałem
że ta ustawka nie skończy się tylko na asfalcie, dlatego mój pierwszy wyjazd w tym sezonie
ograniczyłem tylko do asfaltu.
Pozdrawiam.
Stron: 1 2