Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Wyjście integracyjne- 21.02.2014 g. 19 Czeska Piwnica
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
I ja proszę o wpisanie mnie na listę :mrgreen:
Skoro mogą być osoby towarzyszące to ja wezmę męża :mrgreen:
+ 1 :-)
Może się skuszę ;-)
mariobiker napisał(a):Może się skuszę ;-)
Koniecznie Mariuszku :mrgreen:
Dopisuję na bieżąco ;-) Lista jest tylko po to, żeby orientacyjnie było wiadomo ile miejsc rezerwować ;-)

Co do lokalu to padła na razie propozycja Sida. Można pomyśleć też o Szewcu (na górze jest spora sala), browarze na Grodzkiej (sala na samym dole). Jeśli ktoś ma jakieś inne pomysły to niech zgłasza ;-)
mraugorzata napisał(a):Co do lokalu to padła na razie propozycja Sida. Można pomyśleć też o Szewcu (na górze jest spora sala), browarze na Grodzkiej (sala na samym dole). Jeśli ktoś ma jakieś inne pomysły to niech zgłasza ;-)
Księżycowa :mrgreen: Będzie prawie tak jak na slajdowisku ;-)A tak na poważnie to w Czeskiej Piwnicy na piętrze też jest spora sala.

Co do mojej obecności to jeszcze się zobaczy jak to będzie.
Fajnie byłoby mieć kawałek podłogi tylko na nasz użytek :-D
Nie wiem jak wygląda SID ale Czeska Piwnica kusi zarówno wyborem dań, jak i przede wszystkim napojami mającymi w sobie chmiel a nie tylko jego sąsiedztwo :mrgreen:
darist napisał(a):Fajnie byłoby mieć kawałek podłogi tylko na nasz użytek :-D
Nie wiem jak wygląda SID ale Czeska Piwnica kusi zarówno wyborem dań, jak i przede wszystkim napojami mającymi w sobie chmiel a nie tylko jego sąsiedztwo :mrgreen:
W sumie w SIDzie też nigdy nie byłam i nie wiem, ale Czeska nie jest zła, pod warunkiem że wydzielą nam spory ten kawałek podłogi a możliwość nawet jest, ale to wtedy jedno pomieszczenie nasze :mrgreen:
Ale przypomniałam sobie jeszcze że jest Acerna. W piwnicy jest jedno takie pomieszczenie gdzie nikt by nie przeszkadzał. Zresztą nie ważne gdzie, aby się spotkać :mrgreen:
W Czeskiej wieki temu RL parę razy rezerwowało taką nie za dużą salę w strefie dla niepalących i oprócz naszej sporej grupy nikogo tam nie było.

Arturze - Co Ty na to wszystko?
Byłeś pomysłodawcą a teraz jak są konkrety to dziwnie zamilkłeś.
Stron: 1 2 3 4 5 6