Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Mazovia Jabłonna
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Nom więc zgadzam się całkiem z Seba trasa dość łatwa, ale strasznie ciężko mi się jechało ostatnie kilometry.... w końcu 3 tyg. bez rowerka robi swoje Sad Gratuluję chłopakom i dziękuję za wspaniały sezon ! Wink Braniu w next sezonie możemy wystawić niezły team do każdej kategorii wiekowej! Wink dziewczyn u nas też pod dostatkiem np. Inula perceive i wiele innych i jestem pewien ,że dadzą radę przejechać 50-60 km Mega Dystansu ! Wink
Pawel93 napisał(a):dziewczyn u nas też pod dostatkiem np. Inula perceive i wiele innych i jestem pewien ,że dadzą radę przejechać 50-60 km Mega Dystansu ! Wink

Dziewczyn dużo, tylko boją się jeździć :-P Im bliżej do startu tym więcej mają wymówek, przeziębiają się itp :-P

Pawel93 napisał(a):w next sezonie możemy wystawić niezły team do każdej kategorii wiekowej!

Żeby jeszcze był full skład na dystansie GIGA :-)

Prezesie, szukaj sponsorów :-D
Trzeba je jakoś skusić na te zawody Wink I TomekMocior mówił ,że słyszał ,że jak skład danego teamu będzie miał na imprezie 7 zawodników płaci kiedy chce 40 zł za start Wink więc myślę,że to bardziej się opłaca : ) Jeżeli oczywiście Prezes wyrazi zgodę mogę reprezentować RL w kategorii MJ jak na razie w dalszych sezonach ! ; ]
Pawel93 napisał(a):I TomekMocior mówił ,że słyszał ,że jak skład danego teamu będzie miał na imprezie 7 zawodników płaci kiedy chce 40 zł za start

Wydaje mi się, że z Tomkiem chwilę mówiliśmy o tym przy bufecie w Radomiu. Sprawdzałem w regulaminie i nie ma tam takiego zapisu. Poza tym oznaczałoby to, że płacimy w ostatnim momencie, bo nie wiadomo, czy wszyscy dojadą na maraton i będzie rzeczywiście 7. Jeśli będzie w miarę stała drużyna to może znajdziemy sponsora. Wówczas jest szansa na pakiety startowe :-D

Cytat: Jeżeli oczywiście Prezes wyrazi zgodę mogę reprezentować RL w kategorii MJ jak na razie w dalszych sezonach !
Na pewno wyrazi, im nas więcej tym lepiej.
A jak jeszcze objedziesz Bartka z Alfy to będziesz miał i moje błogosławieństwo... :-D
Braniu po 3 tyg. przerwie bez rowerka zabrakło mi mało ,aby objechać Bartka Wink i wiesz w 4 sektorze sie lepiej jedzie niz w 6 ,jest mocniejsze tempo i można się kogoś złapać Wink ja niestety starałem się gonić 5 sektor i na końcówce zapłaciłem utratą sił.... W next sezonie jak wszystko będzie w porządku postaram się go objechać ;D
branio napisał(a):Dziewczyn dużo, tylko boją się jeździć :-P Im bliżej do startu tym więcej mają wymówek, przeziębiają się itp :-P
Dziewczyny ostro trenują i w przyszłym sezonie zaskoczą nas świetnymi wynikami :-D
paul67 napisał(a):Dziewczyny ostro trenują
Tylko niech się nie przetrenują Tongue
branio napisał(a):Do obstawienia jeszcze kategorie kobiece i RL rządzi :-)

Obstawimy :-)

Pawel93 napisał(a):jestem pewien ,że dadzą radę przejechać 50-60 km Mega Dystansu ! Wink

Nie obrażaj nas! :mrgreen:

branio napisał(a):Dziewczyn dużo, tylko boją się jeździć :-P Im bliżej do startu tym więcej mają wymówek, przeziębiają się itp :-P

Jeszcze my was będziemy ciągały na maratony... 8-)

paul67 napisał(a):Dziewczyny ostro trenują i w przyszłym sezonie zaskoczą nas świetnymi wynikami :-D

Prawda np. ja ostatnio ostro trenuję spanie :mrgreen:

KermitOZ napisał(a):Tylko niech się nie przetrenują Tongue

A ja w Ciebie tak wierzyłam na mrdp i trzymałam kciuki... :mrgreen:
perceive napisał(a):Jeszcze my was będziemy ciągały na maratony... 8-)
Nic trudnego :-D
Was wyciągnąć to jest sztuka :-P
To ekipę można mocną wystawić i ; )
Stron: 1 2 3