Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Stroje 2015
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Noorbi napisał(a):Mariox Zdaję sobie sprawę, że jako V-ce ... jesteś też rzecznikiem Prezesa, a rzecznik zawsze musi bronić swojego szefa... taka jego dola. Nie mam zamiaru po nikim jeździć i nie jeżdżę. Fakty.... kolego.... FAKTY
Fakty masz w TVN-ie o 19.00 (chyba).
Nie jestem niczyim rzecznikiem, a z tego, co piszę nie zamierzam Ci się tłumaczyć. A co do faktów, to kilka podałem w swojej wypowiedzi. Jakoś nie widzę, żebyś się do nich ustosunkował, Ale Ty wolisz wyrwać jedno zdanie z Grześkowej wypowiedzi, bo liczysz na to, że nikt już całości nie pamięta i nie zrozumie sensu tego, co było tam napisane, tylko wyciągnie błędne wnioski z jednego zdania. Gratulacje, Kolego. Czekamy na kolejne cenne i konstruktywne uwagi :-)
Chodzi o to, że kasa miała być szybko zbierana i zamówienie szybko wysłane wtedy stroje mogły by na majówkę być.
Podenerwowanie bierze się z braku informacji - czy jest problem z zamówieniem, czy dalej można coś domawiać, dlaczego nie zbieramy kasy (może zamówienie jest złożone a kasę będziemy płacili przy odbiorze ale my tego nie wiemy) i jaki jest teraz przewidywany termin realizacji naszych ciuchów?
Jeśli zamówienie nie zostało złożone to nawet przy czasie realizacji jak w 2013r -na majówkę szanse chyba nikłe. :-(

A o Grześka zaczynam się martwić - nic mu się nie stało? (to nie jest złośliwe pytanie)
Yanq, dzisiaj się kontaktowałem z Grześkiem. Żyje i na pewno nie zapomniał o sprawie :-)
Akurat Ciebie o złośliwość bym nigdy nie podejrzewał ;-)
A ja jestem złośliwy.... TAK? Ręce opadają. Wycinek z wypowiedzi Grzegorza należy traktować jako... taki żarcik. I rzecznikiem jesteś i koniec. Dlaczego Grzegorz sam się tu nie odezwie? Najpierw szybko, szybko... miało być ostro, tylko się sprzęgło spaliło. A jeżeli chodzi o zamówienia z 2013r. to dokładnie wczytałem się w wątek... ten nie co wcześniejszy także. Nie widzę tam nic złego. Piotrek zebrał zamówienia i je wysłał. A że czekaliśmy nie co dłużej to już nie jego wina. A teraz. Pisz co chcesz. FAKT JEST TAKI: nikt... nic... nie... wie. I ludzi to "trochę" irytuje.
Noorbi napisał(a):I ludzi to "trochę" irytuje.
A mnie wcale ale ja z natury spokojny człowiek jestem 8-)
A Putin to się pojawił po jedenastu dniach od zniknięcia :-> .
JuraS napisał(a):A Putin to się pojawił po jedenastu dniach od zniknięcia :-> .
To akurat było porwanie (UFO). Wszczepiali mu nowe instrukcje
Przepraszam wszystkich za opieszałość, brak kontaktu i brak info. Nie wyrabiam na zakrętach, za dużo wziąłem na łeb to teraz dostanę w niego ze zdwojoną siłą, naprawdę mi przykro, że sprawa się ciągnie i w dodatku ewidentnie z mojej winy. Jest duża szansa, że dzisiaj wieczorem będę miał 1,5h żeby to domknąć i rozesłać Wam kwotę i nr konta. Jeszcze raz bardzo, bardzo przepraszam.
Przyjąłem przeprosiny :oops:
Dzięki za info. Ja także przyjmuję przeprosiny tym bardziej, że sam mam takie momenty gdzie doba powinna mieć ze 36h. ..... Powodzenia
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18