Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Stroje 2015
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
O kurczątko :mrgreen: Ja wziąłem XL, zgodnie z tabelą i jestem zadowolony. Raczej się ostatnio nie skurczyłem :roll:
Lech napisał(a):Raczej się ostatnio nie skurczyłem :roll:
A może o tym nie wiesz :mrgreen:
Niestety w moim przypadku to samo. A wziąłem wydawało mi się nieco większe rozmiary. Dokładnie to sobie pomierzę na spokojnie. Nie mieszczę się w 5XL. To już nie jest śmieszne.
Mierzyliście się przy składaniu zamówienia czy brali na "oko" :?: :-P
Moje leży jak ulał :-D
Noorbi https://www.dropbox.com/s/hbos4sh80lcht ... z.jpg?dl=0
Moze bym przymierzyl i odkupil jesli jeszcze nie porwales zakladajac na sile :roll:
Zmierzyłem koszulkę i jej wymiary odpowiadają dokładnie rozmiarowi niżej :evil: Pytałej Jacku czy braliśmy na oko. Ja dokładnie się pomierzyłem i nie brałem pod uwagę, że w sezonie nieco zrzucę kg.
Moze to rozmiarówka ze SMYKA,co na to zamawiający?
Odebrałem swoje szmatki. Gacie i koszulka w rozmiarze "L". Leżą jak powinny.
Moje spodenki "M" ledwo wcisnę, szkoda Cry bo to moje pierwsze ciuszki RL, koszulka i bluza mogą być. Rozmiarówka nie odpowiada rzeczywistym wymiarom i strój muszę oddać synowi a może ktoś chce sprzedać spodenki w rozmiarze L ?.
Obiecałem że pomierzę i tak zrobiłem. Kurtki-OK, koszulka - o rozmiar za mała, spodenki i spodnie o rozmiar za małe i sam nie wiem co mam zrobić. Oczywiście wciskam się w te ciuszki ale żeby jakoś 100% komfortu było to nie bardzo. Wydałem kupę kasy żeby czuć się komfortowo, a teraz będę musiał wydać kupę kasy żeby zrzucić parę kilo. :roll:
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18