Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Stroje 2015
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Oszczerstwo nr 1.
mariox napisał(a):ale to nie powód, żeby od razu mieć obiekcje do tego, że taka a nie inna firma została wybrana
mrozo napisał(a):Mariox byłbym wdzięczny gdybyś nie próbował wmawiać mi czegoś czego nie powiedziałem.
Jedyne pytanie jakie postawiłem odnośnie firmy martombike dotyczyło tego czy rzeczywiście potrzebujecie tak drogich ciuchów. Nie miałem żadnych obiekcji bo mnie to grzało w jakiej firmie zamówicie.

Oszczerstwo nr 2.
mariox napisał(a):Człowieku, poddałeś w wątpliwość rzetelność naszych zakupów, więc proszę Cię bardzo, udowodnij nam to i napisz, ile powinny kosztować te, które zakupiliśmy.
mrozo napisał(a):Kolejny raz probujesz wsadzic mi w usta cos czego nie powiedzialem. Nie zakwestionowalem waszego wboru tylko zadalem jedno jedyne pytanie, ktore nie bylo w zadnym.wypadku kwestionowaniem. Takze daj sobie na wstrzymanie z takim zarzutami.

Cena?
mrozo napisał(a):Zależy do czego ma być ta koszulka i gacie - do jazdy po ścieżce w niedzielę? do jazdy rekreacyjnej turystycznie? do ścigania się? Jak spojrzysz sobie w tabelce na najniższe ceny (co nie oznacza wcale najniższych modeli tylko drugie lub trzecie od góry) to takie w zupełności by wystarczyły większości osób.

Naprawdę zaczynam się zastanawiać, czy kolega ma wszystko w porządku pod kopułką, skoro nie potrafi w tym wieku czytac ze zrozumieniem ...
Ceny masz podane w tabeli więc możesz sobie dodać na podstawie powyższego cytatu.
I bzdury ty wypisujesz nie czytając ze zrozumieniem.

Mi tabela wyświetla się dobrze, więc nie widzę powodu udostępniać w innym miejscu.
mrozo napisał(a):Mi tabela wyświetla się dobrze,

[Obrazek: 1_m.jpg?1433277945]
Czy tak wygląda poprawnie wyświetlająca się tabelka? Bo takie coś właśnie wyświetla się pod podanym linkiem.
mariox napisał(a):Tak przy okazji: chętnie bym zamówił jeszcze rękawki i nogawki. Ktoś byłby chętny? Może puścilibyśmy zamówienie razem?

Ja się piszę...
Dla mnie osobiście stroje na ten rok są zajebiste i chętnie będę w swoim jeździł. Kupiłem koszulkę i spodenki z szelkami w rozmiarze "L".
Uważam, że należą się podziękowania dla tych, którzy organizowali zamówienie.
Pozdro dla wszystkich maniaków rowerowych Smile
mrozo napisał(a):tabelka jest bardzo czytelna - po lewej stronie masz napisane za co są poszczególne kwoty
Tak wygląda tabelka wklejona przez Mroza po raz pierwszy:

[Obrazek: 87e7e4874279aefa.jpg]

Wszystko zachowane tak, jak się wyświetla, bez jakiegokolwiek wycinania.
Ale ponieważ osobnik nie rozumie, że to tak wyglada (choć było napisane, że:
mariox napisał(a):Kliknij sobie to, co wrzuciłeś. Widzę tylko kwoty, ale nie widzę za co.
robi z człowieka nie wiem kogo, wrzucając ponownie, niby widoczną dobrze tabelkę:
mrozo napisał(a):Mi tabela wyświetla się dobrze, więc nie widzę powodu udostępniać w innym miejscu.
No to popatrz, jak się wyświetla dobrze ta tabela:

[Obrazek: d2d6ecb017f2f80e.jpg]


Jeśli masz aż takie problemy z techniką, to wyślę do Ciebie moją 14-letnią Córkę, ogarnie Ci to momentalnie.

Co do rzekomych oszczerstw, to jakoś nie potrafisz się w cytatach ustosunkowywać do konkretów, tylko piszesz, że wsadzam Ci coś, czy nie wsadzam Confusedhock:. Pisząc takie teksty, że koszulki są zbyt drogie, za dobre czy inne rzeczy sugerujesz, że dokonaliśmy złego wyboru. Pytam zatem: na czym polegało to zło w wyborze o którym mówisz? Grześ od razu wyciął Twoje wpisy, ja się pochyliłem nad problemem i grzecznie zapytałem, jaka cena za strój powinna być odpowiednia. Nie mając pojęcia o tym, co zamówiliśmy, nie mając tego wcześniej w rękach sugerujesz, że przepłaciliśmy. Ktoś, kto to czyta, mógłby wyciągnąć wniosek, że mamy jakieś szczególne układy z tą firmą i że czerpiemy jakieś dodatkowe korzyści z tego, że własnie tam zamawiamy koszulki. Chciałem tylko wyjaśnić, w czym masz problem (zwłaszcza, że nie zamawiałeś tych koszulek), ale jak widać, chciałem za dużo.

Rzucam pytanie do osób, które zamówiły i odebrały stroje: czy ktoś poza Mrozem (który zanim stroje się pojawiły wydał negatywną opinie dotyczącą konieczności zakupu takich strojów za taką cenę) może się wypowiedzieć w kwestii ich jakości i ewentualnego przepłacenia za nie?
Aha, no i może ktoś potrafi policzyć/dodać kwoty, które Mrozo wrzucił, bo ja jakoś nie bardzo wiem, którymi kwotami mam się posługiwać... Jeśli od góry są gacie i koszulki, to za żadne z tych rzeczy nie zapłaciłem aż tyle, co jest w tej tabeli. Co do drugiego wrzutu, nawet się nie wypowiem[Obrazek: 9a6bc1fb66b28002.jpg]
damian.s napisał(a):Czy tak wygląda poprawnie wyświetlająca się tabelka? Bo takie coś właśnie wyświetla się pod podanym linkiem.

słowo "tabela" w moim poprzednim poście było podlinkowane.
po kliknięciu w link, który wstawiłem dużo wcześniej wyświetla mi się to:
http://zapodaj.net/4790602a90120.jpg.html
dlatego mówię, że u mnie jest ok.
mrozo napisał(a):
damian.s napisał(a):Czy tak wygląda poprawnie wyświetlająca się tabelka? Bo takie coś właśnie wyświetla się pod podanym linkiem.

słowo "tabela" w moim poprzednim poście było podlinkowane.
po kliknięciu w link, który wstawiłem dużo wcześniej wyświetla mi się to:
http://zapodaj.net/4790602a90120.jpg.html
dlatego mówię, że u mnie jest ok.
Ooo, widzę, że jakaś Gimba pomogła Ci i udało Ci się coś wkleić. Brawo, Gimby jak widać znajo i umio :mrgreen:
Najtańszy zestaw z Twojej tabeli: gacie + koszulka: 89,79 + 115,62 = 205,41 (plus pewnie koszty przesyłki). Ja za swoje zapłaciłem 184 (plus dodatki, ale tu pewnie też bym dopłacał za imię na koszulce). Coś jeszcze chciałeś dodać?
Przypomne tylko ze to sa najwyzsze modele danych producentow przy zamowieniu 4-6 kompletow. Wiec jak juz mowile, przt takiej ilosci jak wy zamawialiscie bylo by taniej. Jak widac w danym zestawieniu martombike wychodzi prawie najdrozej.
Po adresie mozesz sobie sprawdzic ze od poczatku byla ta tabela tak podlinkowana jak widac na print screenie... i kto tu jest gimbem ...
mrozo napisał(a):Przypomne tylko ze to sa najwyzsze modele danych producentow przy zamowieniu 4-6 kompletow. Wiec jak juz mowile, przt takiej ilosci jak wy zamawialiscie bylo by taniej. Jak widac w danym zestawieniu martombike wychodzi prawie najdrozej.
Po adresie mozesz sobie sprawdzic ze od poczatku byla ta tabela tak podlinkowana jak widac na print screenie... i kto tu jest gimbem ...
Ty jesteś gimbem, bo wg Ciebie 184 zł to więcej, niż 205. Gimba za takie coś nie przeszłaby z I do II klasy, Ty pewnie zaszedłeś w edukacji dalej, choć nie wiem, jakim cudem...
Przede mną Damian wkleił tę samą tabelę, to samo mówił Darist, a Ty dalej rżniesz głupa i wmawiasz nam, że od początku było tak pięknie. Niestety, nie było...
A jeśli to są najwyższe modele, to wrzuć te najniższe, w których wg Ciebie powinni jeździć Członkowie i Forumowicze RL.
bikemaniak napisał(a):Uważam, że należą się podziękowania dla tych, którzy organizowali zamówienie.
Grzesiu, Pan do Ciebie :mrgreen:
No i szczęście, że zamawianiem strojów nie zajmował się Mrozo, bo zapłacilibyśmy dużo więcej, niż teraz. Kończ człeniu i oszczędź sobie więcej wstydu. A wcześniej wykup sobie korepetycje z matmy. I tak Ci poświeciliśmy za dużo czasu, dużo więcej, niż na to zasługujesz. Nikt już chyba do końca Twojego życia nie zrobi dla Ciebie czegoś takiego.
Skoncze, bo z takim chamstwem jakie zapanowalo we wladzach RL od jakiegos czasu nie ma co dyskutowac. Tylko Rado jest jak widac normalny.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18