Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Stroje 2015
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Mam pytanie - czym się różnią spodenki nr 533 od tych z nr 523? W opisie jest hasło, że te z nr 523 mają "grafikę na dole nogawek z przodu", a te z numerem 533 tej grafiki nie mają. Jak to się przekłada na nasz wzór, który zlecamy im do wykonania? Bo jeśli nie ma różnicy, to po co przepłacać ;-)

Co do personalizacji:
KermitOZ napisał(a):Ewentualnej personalizacji stroju, czyli np. imienia, nicku - proszę to dopisać przy zamówieniu, gdzie ma być ta personalizacja - dopłata 10zł)
KermitOZ napisał(a):katka napisał/a:
A drugie pytanie co z personalizacją? Czy można sobie zażyczyć?
Tak, ale nie wiem gdzie to będzie umieszczone, później się dowiem.
Grzesiek, to może żeby nie robić zamieszania, najpierw się dowiedz i podaj do wiadomości, gdzie można umieścić personalizację, tak żebyśmy nie musieli potem modyfikować zamówień. Bo ktoś napisze w zamówieniu, że chce personalizację na kołnierzyku, a okaże się, że można tylko na rękawku, albo na piersi.
Obstawiam, że największe wzięcie będzie miała koszulka model 230 i spodenki 523 ;-)
Moim zdaniem, opierając się na własnym doświadczeniu przy zakupie ciuchów rowerowych dla mojego teamu w poprzednich latach, muszę Wam powiedzieć, że naprawdę warto zainwestować kapkę więcej w coś lepszego. Swoje ciuchy mam od 3 sezonów i są naprawdę przyzwoite a były brane w Vitesse i Danielo.
A to przykładowy cennik na zamówienie grupowe. Ceny w tabelach są cenami netto. Jak widać różnica jest zasadnicza. Danielo jest na podobnym poziomie. Dodatkowo na Skandii w Krakowie zaliczyłam niezły szlif po asfalcie w nowiuśkich spodenkach od Danielo i praktycznie nic im się nie stało, poza lekkim przybrudzeniem. No i przy robieniu takiej ilości km za jednym razem, wkładka też ma bardzo duże znaczenie. Oczywiście nikogo nie zmuszam ;-) :-P do zakupu najdroższych, ale popatrzcie na to jak na inwestycję :mrgreen: Zabrzmiało trochę branżowo i uwolniłam duszę handlowca :mrgreen: ale takie jest moje skromne zdanie :roll:
katka napisał(a):przy robieniu takiej ilości km za jednym razem, wkładka też ma bardzo duże znaczenie
Gdzieś tak 25% ;-) reszta to zasługa dobrze dobranego siodełka (i twardej "4") :mrgreen: Wielka szkoda, że najwyższy model koszulki ma tylko zamek przez całą jej długość. Osobiście nie lubię takiego rozwiązania. Zaraz mnie zlinczują wszyscy PRO ;-) Na szczęście ja jestem turystą i z PRO mam tylko PRO-blemy z brakiem czasu :mrgreen:
Kasiu udostępnij plik Smile
Grzegorz - doprecyzuj: do niedzieli zbierasz zamówienia, czy do niedzieli masz mieć kasę na swoim koncie bo jeśli tak to w zasadzie jutro musiałbyś mieś wszystkie zamówienia żeby policzyć każdemu ile ma zapłacić (ilu jest chętnych na dany ciuch). Chyba, że liczymy ceny np z trzeciej kolumny i ew później dopłacamy ale ja bym tak nie zrobił bo w niektórych przypadkach cena się znacznie zmienia.
Jak to widzisz?

Tak czy inaczej moim zdaniem drogo - ale to tylko moje prywatne zdanie :-P
Ja chciałbym jednak wiedzieć ile czego zamawiamy. Może łatwiej będzie mi się zdecydować na konkretny model. Więcej sztuk = niższa cena. Może napiszemy kto, ile, czego? Tak nieformalnie. dla naszej informacji
Do niedzieli muszą być zamówienia, w poniedziałek skoro świt liczę ile czego mamy i wysyłam maile z numerem konta i kwotą, a po południu (część kasy już pewnie wpłynie) robię przelew do Martombike i składam zamówienie.

Co do personalizacji - imię będzie z przodu po prawej stronie, na wysokości logo.

Opcja 11-50 sztuk dotyczy oczywiście liczby koszulek z danego modelu.
Noorbi napisał(a):Ja chciałbym jednak wiedzieć ile czego zamawiamy. Może łatwiej będzie mi się zdecydować na konkretny model. Więcej sztuk = niższa cena. Może napiszemy kto, ile, czego? Tak nieformalnie. dla naszej informacji
+1
MAN
213 - 3
230 - 8
523 - 4
523b/s - 3
573 - 4
623 - 1
260.16 - 1
313 - 1
301 - 1 fluo
75vest - 1
L26 - 1
Bandamka - 2
Ochraniacze na buty letnie - 1
Chusta - 1
Skarpety szosa - 2
WOMAN
250 - 4
523 - 2
523b/s - 2
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18