Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Stroje 2015
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
mariobiker napisał(a):jeśli logo RL ma być po lewej stronie a po prawej logo Martombike
a pod spodem w moim przypadku Mariobiker to będzie już groch z kapustą

Martombike
Mariobike
r
Super Mariuszq,to będzie tak jakbyś był jeżdżcem fabrycznym :-> .
Logo producenta będzie na koszulkach, to chyba normalne, prawda? A może się mylę. Postaram się ugadać żeby było z tyłu, bądź z przodu jakieś w miarę małe. To naprawdę taki duży problem?
KermitOZ napisał(a):Postaram się ugadać żeby było z tyłu, bądź z przodu jakieś w miarę małe.
Z tego co jest napisane w cenniku, to z tyłu również będzie.
KermitOZ napisał(a):To naprawdę taki duży problem?
Jak dla mnie nieduże logo (tak jak tutaj 40x37mm) nie jest problemem. Ale logo (nawet nieduże) w miejscu kolidującym z wzorem stroju RL - już tak. I dlatego warto by dogadać to jeszcze przed złożeniem zamówienia - tak aby każdy miał świadomość tego co kupuje.
darist napisał(a):Marta skąd Masz te wszystkie informacje (mam na myśli to, co z producentem uzgodnił Grzesiek).

Darku, nie mam informacji co z producentem uzgodnił Grzesiek :-) dlatego właśnie zadałam pytanie o to. Informacje o znakowaniu - tak jak już Damian napisał - znalazłam na ostatniej stronie cennika.

Czy mi loga producenta by przeszkadzały? Zależy jakiej wielkości i gdzie umiejscowione. W bezpośrednim sąsiedztwie np. personalizacji nie chciałabym. Gdzieś na dole nieduże dyskretne logo - nie ma problemu.
Logo bedzie w miejscu, ktore nie burzy harmonii projektu. Na pewno nie w okolicach logo ani imienia Smile
KermitOZ napisał(a):Logo bedzie w miejscu, ktore nie burzy harmonii projektu. Na pewno nie w okolicach logo ani imienia Smile
I to jest dobra wiadomość :-D Nie mam więcej pytań :mrgreen:

JuraS napisał(a):Martombike
Mariobiker
Super Mariuszq,to będzie tak jakbyś był jeżdżcem fabrycznym :-> .
Eeee nie da rady. Jeźdźcem "fabrycznym" to jestem tylko w teamie z moją Kasią ;-)
A mnie dziwi umieszczanie logo producenta na jakiejkolwiek widocznej części stroju. Idiotyczny marketing. To ja powinienem dostać kasę za umieszczenie reklamy na stroju który jest produkowany dla mnie a nie, że to ja mam dopłacić żeby go nie było. A powinna być cena wyjściowa ze zniżką za umożliwienie umieszczenia logo producenta na koszulce team-owej. To jest chyba logiczne. Poza tym Grzegorz, myślę że czas na złożenie zamówienia jest stanowczo za krótki! Oczywiście godzę się na Wasz wybór firmy... nie mam wyjścia. Ale chciałbym dotknąć materiałów zobaczyć próbkę, a na forum nie było nawet słowa, że jest taka możliwość. Z tego co przeczytałem to za wybór odpowiadasz Ty i Mariox. Ok. Ale wezmę trochę pod obronę osoby które rzadziej zaglądają na forum a strój chciałyby zamówić. Proszę nie zasłaniaj się czasem realizacji... że firma nie zdąży, itp., był prawie rok czasu na wybór firmy. Teraz nas popędzasz nie dając alternatywy. Napisałeś że każdy niby kisi kasę na strój. Wyprowadzę Cię z błędu. OTÓŻ NIE KAŻDY. Oczywiście kasa zawsze się znajdzie, ale ja muszę się zastanowić czego nie kupię w marcu... bo ciuchy forumowe chcę mieć. Także tak. Mało casu kruca fuks Panie.
Ktoś w końcu napisał to co pewnie większość myśli. Oczywiście mam na myśli ten pośpiech z zamówieniem i przelewami.
Ile to logo waży, wie ktoś?
Jak dla mnie przy obecnym podejściu firmy produkcyjnej to logo waży bardzo dużo... nie ironizuj Marcin. Ja sobie nie wyobrażam w swojej pracy powiedzieć komuś że przy realizacji jego zamówienia mam zasadę że dorzucam coś o sobie. Czy Ty przy montażu mebli walisz logo "Mani" na głównym blacie?
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18