Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Stroje 2015
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Nie ironizuje Norbercie,Mani to mam na rower,a w meblach Komandor.Ostatnio wszystko kupuje na wagę wiec moje pytanie. Ogólnie to dobrze piszesz.Warto rozmawiać
Co by Panie osiągnęły drugi próg to i ja biorę zestaw - spodenki 523 WOMAN w wersji z szelkami i koszulkę 250 + personalizacja ;-) Dziękuję :mrgreen:
No. I o to mi chodziło. Łatwiej coś sobie wybrać jak się wie w jakiej cenie. Ja też wybiorę inne modele ze względu na osiągniętą cenę.
Dobrze gdyby jednak chętni napisali co zamawiają i Noorbi gdybyś mógł to nadal ogarnąć.
Tak patrzę - tańsze spodenki 533 plus nawet wkładka zamieniona na Mercedesa to 138zł (robi się już w miarę atrakcyjnie). W porównaniu do spodenek 573 które nie wiem czy znajdą 4 amatorów mogą wyjść po 199zł. Rożnica zostaje w szwach (chyba niczym więcej) w kwocie 61zł - warto? Sam nie wiem :-(
Yanek. Ogarnę jak wpadnę do domu.
To ja powiem, że zamówiłem koszulkę 230 i spodenki 523 w wersji bez szelek. Takie samo zamówienie złożył też Krzysiek - krzychu.c.m.
Ogarnięte.
Jak dla mnie to możemy nawet złożyć zamówienie w połowie marca i mieć strój w połowie maja. Mam w czym jeździć i nie muszę się "prezentować" na majówce itd. Myślałem, że jednak większość chce mieć strój szybko. Możemy zamówić też w lubelskiej firmie, ktoś kiedyś przynosił jakąś próbkę, stroje wyglądały jak szmata do podłogi (krój + materiał) ale kosztowały 50zł. Ja wolę jednak tkaninę o dobrej oddychalności za 3x tyle niż nieprzewiewną szmatę za 50zł, ale można za rok zamówić szmaty. W ogóle to możemy zamówić też czarne ciuchy, różowe, niebieskie i kolorowe. Możemy nawet na golasa jeździć. Tylko, że w tym przypadku na końcu ktoś musi zadecydować i wziąć wszystko na siebie. Mówcie sobie więc co chcecie, powtarzam, jak dla mnie to możemy zamawiać i do połowy marca. Mogę nawet napisać prośbę o próbki, czekać aż przyślą, później czekać aż pół forum je obada, a potem założyć wątek z ankietą które lepsze i wybrać te, gdzie będzie więcej głosów. Może do zimy się wyrobimy. Ile przy tym będzie awantur i wzajemnych pretensji to już nie chcę nawet przewidywać. Dlatego wziąłem to wszystko na siebie, żeby ułatwić Wam zadanie, teraz to będziecie mogli powiedzieć, że KermitOZ to ten zły. Ja na to w sumie leję, możecie mnie nie lubić, nie jeździć ze mną, nie obrażę się. Dalej będę robił swoje, przynajmniej dzięki temu kilka osób będzie miało koszulinę RL Wink
Grzesiek - naprawę dzięki że wziąłes temat na siebie, ale... Tu nie chodzi o to żeby zamówienie robić w marcu lub w kwietniu. Tu chodzi o to że mowa o tegorocznym zamówieniu była już latem ubiegłego roku. I było kilka miesięcy czasu, gdzie można było nawet poprosić firmy o próbki itd. Ale prawie każde pytanie o stroje, które padało na forum spotykało się z głuchą ciszą. Dopiero w pierwszej połowie lutego pojawiło się info że temat będzie założony przed weekendem 14-15, a jak się okazało został założony 23.02, dałeś ludziom tydzień czasu na zebranie zamówień i jeden dzień na przelew. Rozumiem, że mogłeś nie mieć czasu itd, ale można to było zasygnalizować na forum, być może ktoś mógłby pomóc, parę osób podawało nawet przykładowe firmy. Ale była kompletna cisza z Twojej strony w tym temacie. Więc nie dziw się teraz reakcjom ludzi, które moim zdaniem są uzasadnione.
Ok, to anuluję zamawianie, Ty wytypuj 10 firm, wyślij zapytanie o próbki (i napisz jakie to firmy, bo może będą inni, którzy chcą próbki z innych firm) i jak będziesz je już miał to zrobimy ustawkę lub wyjście na piwo (albo to i to, w razie jakby jeden termin komuś nie pasował) i wybierzemy najlepsze, jedynie słuszne, najlepsze jakościowo, a zarazem cenowo stroje Smile Jak dla mnie ten pomysł jest naprawdę ok i jeśli kogoś może uszczęśliwić to nie zamierzam stać na drodze do tego szczęścia Smile
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18