Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Stroje 2015
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
KermitOZ napisał(a):Czyli anulować zamówienie i zamówić te za 50zł, tak?
Nie Grześku, po prostu zareagowałem na Twojego posta z pretensjami do osób, którym bardziej zależy na cenie, a nie jakości koszulek. Koszulek, których będą używały okazjonalnie.
Koniec OT. Dziękuję.
Nie otrzymałem potwierdzenia na maila więc piszę tutaj co następuje:

213 (koszulka rozmiar L) + personalizacja
573 (spodenki rozmiar L)
PRZEDŁUŻAMY ZAMÓWIENIE DO CZWARTKU DO PÓŁNOCY
Póki co jest 18 chętnych osób razem z bikemaniakiem, od którego nie dostałem maila Smile Mam nadzieję, że jak ktoś nie doczytał, albo rzadziej wchodzi na forum tym razem będzie miał szczęście Wink Następne zamówienie będzie w styczniu, więc kto chce pojeździć w tym roku w pomarańczowym niech się spręża Smile


bikemaniak napisał(a):Nie otrzymałem potwierdzenia na maila więc piszę tutaj co następuje:
Wszyscy dostali potwierdzenie, jeszcze raz to sprawdziłem. Jeśli nie dostałeś to mail nie doszedł i zgodnie z pierwszym postem wyślij jeszcze go jeszcze raz, sprawdź dokładnie adres Smile Zamówienia na forum nie biorę pod uwagę, jak wyślesz dziś maila i wieczorem nie dostaniesz potwierdzenia to pisz pw.
Nikt nie dopisze jeszcze trzech koszulek w ostatniej chwili, niewiele brakuje? ;-)
Temat dziwnie ucichł...
Zamówiłem 2 koszulki, za kolege co się wstydzi, ale 213 i 230, sam jeżdziłbym w nowej, ale nie widzę dla siebie rozmiaru.
Bo nie ma rozmiaru "Super masa" Wink
Hej

Zacząłem ogarniać zamówienie, bo w dzień nie było niestety na to czasu. Łącznie stroje zamawia 21 osób Smile
Wygląda na to, że jedynie chętni na koszulkę 230 osiągnęli prób 11 sztuk Big Grin
W przypadku koszulek 213 i 250 oraz spodenek 573, 523 i 523 Woman jest to drugi próg, czyli 4+. Pozostałe rzeczy to najniższy próg, niestety skarpetek nie będziemy zamawiać, bo były tylko 3 chętne osoby na łącznie 6 par Big Grin Trochę szkoda, że chustę wielofunkcyjną zamówiło tak mało osób, bo to może być naprawdę fajna rzecz, no ale już nie będziemy tego korygować. Na podstawie tego, co tu napisałem każdy może sobie wstępnie wyliczyć ile kasy musi przygotować, wkrótce wyślę maile z dokładnymi kwotami.

Smile
Grzesiek
W połowie wakacji mogłoby się zebrać większe zamówienie ;-)
Jacek ,ale wtedy stroje doszłyby na majówkę 2016. :mrgreen:
Czy ktoś dostał informację z podliczeniem ile ma zapłacić? Bo ja nie i nie wiem co dalej? Przedłużamy termin zamawiania jeszcze, czy zamówienie już poszło? Czy stroje na majówkę będą?
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18