Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Stroje 2015
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Prezes trzyma "rękę na pulsie" Idea
j@cek napisał(a):Prezes trzyma "rękę na pulsie" Idea

czyim pulsie?
mani_73 napisał(a):
j@cek napisał(a):Prezes trzyma "rękę na pulsie" Idea

czyim pulsie?
Tego nie wiem ale ważne, że trzyma ;-)
P R E Z E S I E ! ! !...
Norbercie, chciałem być oryginalny, niestety musze być powtarzalny.Prezes w dużym cudzyslowiu ma nielegalny program, dlatego tak się dzieje. Mam info od znajomych ze fabryka ze strojami ma większe zamówienia i nasze zostały przełożone na 2069.Tak długo to nie wytrzymam, węgiel w piwnicy u mnie w ma mlodsza datę.Nie głosuje na Kermita, LUBIĘ TO
Nowe stroje testowali chłopaki z Centrali, ale poszło coś nie tak i Grzesiek musiał nanieść poprawki.

Oto te stroje.

[Obrazek: 10247401_791486650863247_819294169915544...e=55B5B33C]
Chłopaki z Centrali jak zwykle w formie Smile
Co do zamówienia, to mam takich kilka obserwacji, które chciałbym przekazać zwłaszcza osobom, które nie wiadomo dlaczego się napinają i chyba trzymają kciuki za to, żeby coś poszło nie tak, żeby się wyżyć personalnie na Grzesiu. Ja też, jak były powody to sobie na Grzesiu pojeździłem ;-), ale tym razem sprawa wygląda lekko inaczej. Proszę wszystkich zniecierpliwionych o zerknięcie na ostatni wątek, kiedy zamówieniami zajmował się Kolega Piotrek GP:
http://forum.rowerowylublin.org/viewtop ... sc&start=0
Proponuje przeanalizować czas złożenia zamówienia i czas realizacji dostawy.
Jakby komuś się nie chciało analizować:
Czas złożenia zamówienia: 2013-04-04
Czas dotarcia przesyłki: 2013-05-28
Można sobie policzyć, jaka to była rozpiętość czasowa w dniach. Jak ktoś nie da rady policzyć ile to dni, to są formuły w Excelu, jak ktoś i tego nie ogarnie, niech pisze na priv, spróbuję pomóc.
Może i będzie jakaś wtopa, może znów coś wyjdzie nie tak, może ktoś z radością będzie mógł powiedzieć coś w stylu "a nie mówiłem", ale póki co chyba nie ma powodów do zmartwień.
Poprzednim razem nie wyszło, ale Grzesiek nie uciekł nigdzie z kasą i wszystkie zaliczki pooddawał? Kiedy w 2010 firma umieściła niewłaściwy napis na gaciach, też zostało to wymienione i chyba nikt nie musiał dopłacać za prawidłowy egzemplarz?
Chyba, że czegoś nie pamiętam, to proszę o przypomnienie.
Dzięki Mariusz,już jestem uspokojony. Przez ta ciszę w wątku nie mogłem sobie znaleźć miejsca:-)
Rozumiem Cię, Marcinie, ale skoro nie możesz sobie znaleźć miejsca z powodu ciszy, to przerwij ciszę w innym miejscu i odpowiedz na pytanie, które Ci zadałem parę dni temu w temacie grupy na Roztoczu Wiosną ;-).
KermitOZ napisał(a):Jak dla mnie to możemy nawet złożyć zamówienie w połowie marca i mieć strój w połowie maja. Mam w czym jeździć Wink
I wszystko jasne.
Mariox Zdaję sobie sprawę, że jako V-ce ... jesteś też rzecznikiem Prezesa, a rzecznik zawsze musi bronić swojego szefa... taka jego dola. Nie mam zamiaru po nikim jeździć i nie jeżdżę. Fakty.... kolego.... FAKTY
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18