Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 29.03.2015, godz. 10.15, Most na Zamojsk, Na dobry apetyt :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Taki wyjazd, żeby zdążyć na obiad. I wcale to nie będzie szybkie kółeczko :-P
Dystans niewielki bo zaledwie 40km. Zapraszam szczególnie tych, którzy z pewną nieśmiałością ;-) zaglądają na forum i nie są pewni czy dadzą radę. To dobry moment, żeby bez ryzyka spróbować. :-D
A także tych, którzy jeszcze nie są jeszcze przekonani czy już rozpocząć sezon rowerowy czy nie. Rozpocząć.
Trasa terenowo-szosowa.
Do zobaczenia na moście może jeszcze kogoś przyciągnę :-)
Kurczę, az korci, żeby odłożyć w wszystko inne na bok... A może jednak zdążę? Postaram się każdym razie. Pozdrówka!!! Big Grin
Będę na pewno :-D
Jejku, jejku, jadymy nawet jeśli pogoda nam się zbiesi??? Confusedhock: Podobno ma być dyszcz... tak mówią górale z górki Sławinkowskiej ;-)
Terenik?
Pora i czas ustawki dla mnie ok. Pocisnę żeby zdążyć na czas. Jadę ścieżką nad Bystrzycą. Do zobaczenia i pozdrowienia.
Lipello napisał(a):Jejku, jejku, jadymy nawet jeśli pogoda nam się zbiesi??? Confusedhock: Podobno ma być dyszcz... tak mówią górale z górki Sławinkowskiej ;-)
I nie tylko górale :-? Trzeba zachować czujność z rana. Chociaż wczorajsze prognozy zapowiadały na dzisiaj konkretne opady i mamy t co mamy :-o
Jeżeli rzeczywiście by padało ja mogę w niedzielę o 10.15. W drodze powrotnej zdążylibyśmy jeszcze na Topienie Marzanny. :-)
Judaas napisał(a):Terenik?
Tak pół na pół.

I uwaga ogólna. Gdyby ktoś jechał np z Czubów i tamtych okolic to może poczekać na nas przy LKJ bo jedziemy z mostu w kierunku zalewu. Ale tam to już ewentualnie zgarniemy w przelocie.
No i zaczęło się :-x u mnie pada! Sławin-2ga górka :evil:
Lipello napisał(a):No i zaczęło się :-x u mnie pada! Sławin-2ga górka :evil:
No i skończyło się :-)
Jak to mówią, "na dwoje babka wróżyła". Wg niektórych prognoz mam być okienko pogodowe od 7 do 15. :-P Ja jestem zdecydowany jechać. :-D
Stron: 1 2 3 4 5