Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Życzenia Wielkanocne
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
W imieniu Zarządu Stowarzyszenia „Rowerowy Lublin” życzę wszystkim członkom Stowarzyszenia oraz wszystkim forumowiczom spokojnych, radosnych, pogodnych Świąt Wielkanocnych pełnych miłości i rodzinnego ciepła.
[Obrazek: weso%25C5%2582ego%2520alleluja.jpg]
Dziękuję i również dołączam się do życzeń dla wszystkich forumowiczów: Zdrowych, spokojnych i radosnych Świąt Wielkanocnych :!:
[Obrazek: 02640bb43d99b4654a671dad3d00c3b7.gif] Życzę Wam, aby te Święta Wielkanocne wniosły do Waszych serc wiosenną radość i świeżość, pogodę ducha, spokój, ciepło i nadzieję.
Wszystkim życzenia Miłych,Radosnych Świąt Wielkanocnych


[Obrazek: t2015040300001796474540.jpg]
Ja również życzę wszystkim zdrowych i pogodnych Świąt :-) I mnóstwa prezentów pod choinką - a nie, pomyłka, to nie te święta - ten śnieg za oknem mnie zmylił ;-)
I ja dołączam się z życzeniami, aby ten czas, który będziemy świętować był naznaczony obecnością Zmartwychwstałego Chrystusa. W takim wymiarze jak każdy z nas potrzebuje, pragnie, odczuwa i jeszcze trochę więcej. On, którego pamiątkę zmartwychwstania będziemy wkrótce obchodzić jest zdolny przemieniać wszystkie nasze beznadzieje w nadzieje na nowe życie, nasze lęki i obawy w odwagę do podejmowania trudnych decyzji, naszą niewiarę w ufność, że z Nim przeniesiemy najcięższy Krzyż naszego życia, nasze ludzkie smutki i ukryte pragnienia w radość odkrywania i realizacji nowych dróg. Trzeba Go tylko zaprosić do naszego życia. Niech więc ten czas będzie też taką próbą, może czasem nieudolną zapraszania Jezusa w nasze życie.
Życzę Wam wszystkim oraz Waszym bliskim radości z okazji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego oraz nadzieję jaką te święta niosą.
I ja się dotłaczam...
Błogosławionych i radosnych Świąt Wielkanocnych wszystkim naszym cyklistom.
Zdrowych,pogodnych Świąt Wielkanocnych
pełnych wiary, nadziei i miłości,

radosnego, wiosennego nastroju,

serdecznych spotkań w gronie rodziny i przyjaciół

oraz wesołego „Alleluja„!
Życzę Wam radosnych, zdrowych i spokojnych świąt.
Wiary we wszystko co dobre.
Świętując w rodzinnym gronie, pamiętajcie o naszej Rowerowej Rodzinie :-D
Alleluja :-D
Stron: 1 2