Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 2015-04-11 09:00 tour de Zamość
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
tour de Zamość, jak w linku
http://www.gpsies.com/map.do?fileId=ouk ... =trackList

start 09:00 rynek Krasnystaw
wyjazd z Lublina 08:15, zbiórka 08:00 Lukoil JPII

jazda sprawna i bez napinki, jeśli będą różne tempa to najwyżej się porozjeżdżamy. Jadę na szosie.

zrzuta na wachę
mam dodatkowe 2 miejsca osobo rowerowa, włącznie ze mną mogą pojechać 3 osoby, jeśli jesteś zainteresowany proszę o konkretne info, podsumowanie i potwierdzenie w czwartek 2015-04-09 20:00
paha napisał(a):tour de Zamość
A nie masz zamiaru jechać przez Zamość ;-)
paha napisał(a):jazda sprawna i bez napinki, jeśli będą różne tempa to najwyżej się porozjeżdżamy. Jadę na szosie.
Ponieważ tu każdy ma swoją miarkę chciałbym wiedzieć gdzie jest granica między jazdą sprawną a napinką?
Może planowane tempo lub czas przejazdu.
trasę zrobić przy świetle dziennym, jak się da to szybciej. Jak się ktoś będzie ociągał to najwyżej wyjadę mu na spotkanie samochodem jeśli będę szybszy.
paha napisał/a:
a co mi tam, jadę Wink
mariox napisał/a:
11. Paha (Who Are You?)
Najmocniej przepraszam ,jest dwóch kolegów o nicku paha :?: ,czy łączysz dwie imprezy w jednym dniu :-> :?:
JuraS napisał(a):paha napisał/a:
a co mi tam, jadę Wink
mariox napisał/a:
11. Paha (Who Are You?)
Najmocniej przepraszam ,jest dwóch kolegów o nicku paha :?: ,czy łączysz dwie imprezy w jednym dniu :-> :?:
Patrząc na podlinkowaną wyżej trasę na gpsies.com paha to haladinho. A czy zaliczy 2 imprezy w jeden dzień ? Zobaczymy ...
Chyba zrobiłem się sknerus na stare lata. Pojadę z domu i do domu na BiałaS-ie (jak sprawy rodzinne nie przeszkodzą).
Spotkamy się (Rynek 9:00- będę ), później troszkę pod pachami będzie mi waniało, więc pewnie odjedziecie , ale traska ok, więc kuszę się kopiować.
Prawdopodobnie będę jeszcze ja i kolega Adam. Mieszkamy w okolicach KrasnegoYorku :oops:
mam komplet
Ja odpadam. Sobota typowo Nie rowerowa chyba że tylko wieczorkiem zdążę coś zakręcić sam. Pzdr
Stron: 1 2