Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 11.04.2015, godz.10, Skrzyż Spół. Pracy/Węglarza
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Pogoda zapowiada się idealnie więc i rozmach tym razem biorę większy. :-D
Trochę taki nasz standard: Zawieprzyce, Lasy Kozłowieckie, Kozłówka i myślę, że damy radę Garbów. Powrót do Lublina przez Wojciechowską. Sama pętelka (trochę zaniżyłem na mailu do Wspólnoty na rowerze :oops: ) od ustawki do Kraśnickich 88km. Trzeba więc szykować się na cały dzień tzn tak przynajmniej do 17.30. Będzie teren od Zawieprzyc do Kozłówki i później jeszcze trochę :-D
Eh, a podobno w tym terminie Kuba miał robić wiosenny Nałęczów, a tak znów termin będzie zajęty ;-)
damian.s napisał(a):Eh, a podobno w tym terminie Kuba miał robić wiosenny Nałęczów, a tak znów termin będzie zajęty ;-)
Ale Kuba nie pisał, której wiosny chce to robić :-P
Damianqu robię po Roztoczu
Jurek S napisał(a):Pogoda zapowiada się idealnie więc i rozmach tym razem biorę większy. :-D
To na sobotę zostanie ktoś w Lublinie ;-)
Ech.... Dzięki za wieści... ale obiecałem córce obecność na konkursie teatrów tańca (jeszcze nie wiem o której ale gdzieś w środku dnia). Z drugiej strony, po piątkowym piłkokopaniu, przed niedzielną wycieczką z PGRem może to i lepiej na małej "serwisówkowej" przejażdżce będzie poprzestać (tym razem).

No chciałoby się a nie mam jak :-( .
Mam nadzieję,że dam radę, bo dystansik na mnie robi wrażenie Confusedhock: 88! co za cyfra! :-) Piszę się=będę :-D
Lipello napisał(a):Mam nadzieję,że dam radę, bo dystansik na mnie robi wrażenie Confusedhock: 88!
Eeee dasz radę :-D
Dzięki Mario za wiarę ;-) boję się ciut, bo po zimie to wiadomo tłuszczyk wolno ginie :mrgreen:
88 + 40 moja " dojazdówka " = 138 km - czy wystarczy mi odwagi aby zmierzyć się z takim dystansem ?
Stron: 1 2 3 4 5