Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 12.04.2015 godzina 10 LKJ-Nałęczów 50% terenu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Jak będą chętni to można wybrać się do Nałęczowa , w dużej części pieszym szlakiem czerwonym przez Wojciechów . Powrót asfaltem . Trochę , nietypowej drogi dla tych co jeżdżą tylko po szosie. Tempo dostosowane do najwolniejszej osoby, myślę , że każdy da radę bez problemu. Trochę się spoci na podjazdach :-) .W sumie około 50-60 km.
Jadę :mrgreen:
To miła wiadomość , że sam nie będę musiał kręcić :-) Oby tylko pogoda dopisała.
Pokręcił bym z Wami ale tam chyba trochę terenu się pojawia więc szosą nie pojadę Smile miłej jazdy!
Terenu trochę będzie i jazda na "szosie" , raczej mało komfortowa.
Pierwsza :-P
marza napisał(a):Pierwsza :-P
Czy mam zacząć współczuć Janowi ;-) :mrgreen:
Jurek S napisał(a):
marza napisał(a):Pierwsza :-P
Czy mam zacząć współczuć Janowi ;-) :mrgreen:
:mrgreen: Och, jaki współczujacy!
Dzięki za fajne kręcenie. Traska, przyroda...pogoda...cuudo!
A Jana coś nie widać :-P
No i muszę zastąpić Damiana i zapytać o zdjęcia 8-)
Powodów do współczucia nie ma :-D chociaż całkiem lekko nie było. Silny wiatr dał się we znaki w drodze do Nałęczowa . Reszty można zazdrościć , jeśli ktoś lubi pokręconą trasę , zielone pola , kwitnące kwiatki w lesie, biegające dzikie zwierzęta i zimne piwo . Zdjęć mi się nie chce robić z lenistwa , a poza tym "zabawa" aparatem lub telefonem znacznie utrudnia jazdę . Mogę, jak ktoś pomoże umieścić track . Nie mam pojęcia jak to zrobić. Pozdrawiam i dziękuję za wspólną jazdę :!:
Stron: 1 2