Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: buty kolarskie NORTHWAVE r.42
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam
Sprzedam buty kolarskie używane NORTHWAVE rozm. 42 wkładka 27.3 cm
Link do aukcji:
http://allegro.pl/listing/user/listing. ... id=1251461
Ooo, widzę, że masz na aukcjach rękawki. Widziałem, że można kupić ramy Speca z CHRL, ale o ciuchach to nie miałem pojęcia Wink
Sam swojego czasu napaliles sie na siodlo i rame karbonowe z CHRL to co sie go teraz czepiasz (o ile zeczywiacie ma te rzeczy z chin).

Tak mozesz mi tez zarzucic ze sam mialem kierownice z chin. I sie tego nie wstydze, a na pewno nie czepiam sie innych.
Kłapnij.
Teraz nie ma "Made in China"...
Teraz jest "Made in P.R.C." :-P
Nie uwierzycie ile osób nie wie, co to znaczy :-D
Sam sobie klapnij prezesiku. Prawda kolejny raz w oczy kole?
Nie napisałem w żadnym miejscu, że rzeczy z Azji są złe, naucz się czytać, a jak masz problemy z taką prostą czynnością to tym bardziej nie bierz się za pisanie.
to twoj pierwszy post w tym temacie nie byl do niczego potrzebny,
Ty zanim cos napiszesz naucz sie troche kultury, a nie arogancji do kazdego kto robi cos nie tak jak ty sobie wymyslisz (bo pierwszy post byl tez arogancki)
Ja przynajmniej w moim poście nikogo nie obrażałem i nikogo nie czepiałem. Masz jakiś problem do mnie to załatw go w cywilizowany sposób, a nie wypisujesz żale na forum. Koniec.
A ja obrazalem? Chyba czas dodatkowo na okuliste.
Proba bezpodstawnego wytkniecia ze sprzedaje ciuchy z chin jest bez watpienia czepianiem sie.
Stron: 1 2