Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 19 04 2015 patrol tour de zalef
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam
jak nie będzie padać to wybieram się na nocny patrol tour de zalet tempo patrolowe może ciut szybsze.
jako utrudnienie startujemy o godz 9:00 z mostu na ulicy Cienistej. Lampki obowiązkowe
pozdrawiam Marcin
Ze względu na brak odważnych sam dokonałem nocnego patrolu tour de zalef. Żadnych nietypowych zdarzeń nie zaobserwowałem
w Krzakach coś szuściło
w wodzie coś bulgotało i się pluskało - ale to chyba syreny nie były bo przecudnego śpiewu nie słyszałem
nawet nic mnie nie pogoniło na co ubolewać nie mogę Smile
Do raportu z patrolu dołączam

Sprawozdanie z nocnego patrolu Tour de Zalef

A tak na poważnie to nocne wyjazdy bardzo mi się spodobały i będę częściej się wypuszczał na tego typu wycieczki możliwe że organizując ustawki ;-) i może ktoś się na nich nawet pojawi :-P
Pozdrawiam i do zobaczenia na trasie
makary napisał(a):będę częściej się wypuszczał na tego typu wycieczki możliwe że organizując ustawki ;-) i może ktoś się na nich nawet pojawi :-P

Wrzucaj propozycję wypadu 2-3 dni wcześniej a chętnych powinno być więcej ;-) sam przeczytałem po czasie.
Jak zapowiedziano tak zrobiono
Zapraszam wszystkich chętnych do udziału w nocnto patrolu tour de Zalef dnia 22 04 2015 o godz 20 na zaporę wodną zalewu
w planach 1 - 2 kółka wokół zalewu
pozdrawiam
są duże szanse ze pojawię się na jedno kółko
Ciekawy pomysł, ale co to jest Zalef/sic!/
Na 99% będę na 20:00 :-)
Jak się uda to przyjadę.
Witam
21 04 2015 godz 21:30 przeprowadziłem rekonesans i było super (jak zwykle decyzja zapadła spontanicznie i już nie pisałem na forum) tak wiec dziś zapraszam wszystkich chetnych Smile
Ja też śmigałem w godzinach 20:00-21:00. Może nawet mijaliśmy się :-D
Stron: 1 2