Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: System wypożyczalni rowerów miejskich - ankieta
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Cytat:Zwracam się do Państwa z gorącą prośbą o poświęcenie kilku minut na wypełnienie ankiety dotyczącej rozwoju systemu rowerów miejskich w Lublinie. Serdecznie dziękuję za pomoc w konstrukcji pracy magisterskiej. Studentka V roku zarządzania - Politechnika Lubeska

Link do ankiety: http://moje-ankiety.pl/respond-75425/an ... blina.html

Źródło: http://lubforum.pl/topic/10027-prosba-o ... miejskich/
Poszło
Wysłane
Poszło...
Wypełnione
Gotowe :-D
Poleciało
Też poszło :-D
Aczkolwiek mam uwagi do koleżanki studentki Smile
18. Czy aby rozwiązać problem skorzystał Pan/Pani z pomocy infolinii?
nie (proszę przejść do pytania nr 20)
20. Proszę określić przybliżony czas oczekiwania na pomoc w rozwiązaniu problemu
Oprócz infolinii jest również internet i możliwość zgłaszania problemów.
Ale... nie zgłaszałem poprzez infolinię, przeszedłem do pyt. 20 i jaki czas rozwiązania problemu mam zaznaczyć skoro nie zgłaszałem go?
Pyt. 22: Władze miasta powinny w swoich inwestycjach skupić swoje wysiłki na polepszaniu życia wszystkich mieszkańców a nie wybranej niewielkiej grupy rowerzystów.
Tak właśnie wygląda skłócanie mieszkańców.
Bo wielu z nich jest jednocześnie: kierowcami, rowerzystami, pieszymi, kibicami itd itp....
Dlatego nie bardzo rozumiem określania: wybranej niewielkiej grupy rowerzystów
Przepraszam ale jestem mieszkańcem Tego Miasta od urodzenia i nie czuję się tylko: wybrańcem niewielkiej grupy rowerzystów.
Też wypełniłem :-)
Darku, nie wiem czy Twoje, jak najbardziej słuszne uwagi, trafią do autorki ankiety, chyba nie ma jej na forum ...
Rado napisał(a):Darku, nie wiem czy Twoje, jak najbardziej słuszne uwagi, trafią do autorki ankiety, chyba nie ma jej na forum ...

Ankietę można zakończyć swoimi uwagi i cały swój post tam skopiowałem :-D
Ale chciałem aby te uwagi były obecne również tutaj.
Stron: 1 2