Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 25.04.2015, 15:30, LKJ
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
A może dla odmiany pojeździmy co? :-P
Niestety z racji, że jest to moja pracująca sobota, nie mogę zrobić ustawki wcześniej (no chyba, że o pół godziny, ale to się okaże w czwartek), więc proponuję z klasyki gatunku Arrow dookoła kałuży przez Prawiedniki. Pogoda zapowiada się świetna, więc żal byłoby tego nie wykorzystać. Tempo mocno rekreacyjne, żeby sobie popitolić ;-)
Zapraszam wszystkich. Jacyś chętni? :mrgreen:
Jak do Prawiednik na pStrąga ;-) , to nie może mnie zabraknąć :mrgreen:
Myślę, że taki dystans w takim tempie dam radę pokonać :roll: :lol:
Piszę się na takie pitolenie :mrgreen: Tylko czy dam radę :roll:
marza napisał(a):Piszę się na takie pitolenie :mrgreen: Tylko czy dam radę :roll:
Marzenka wezmę linki holownicze :mrgreen: , może ktoś nas pociągnie :roll:
Do obejrzenia komplet PAPUŻEK (w dodatku bez biletów ;-) ) więc trzeba się pofatygować :mrgreen:
Chyba Wam popsuję trochę szyki :-P I przyjadę Was spowalniać ;-)
Planowałem dalekie trasy na sobotę,ale nie mam wyjścia,będę ;-) .
A ja tam jadę do Warszawy z rowerem Tongue
Jakub.P napisał(a):A ja tam jadę do Warszawy z rowerem Tongue
Kubuś, dla tej ustawki to niezwykle cenna informacja. Bez tego uczestnicy nie wiedzieliby jak się na niej zachować.
Żebyś chociaż powył z żalu, że bardzo chciałeś jechać, a nie możesz... a tu tak całkiem z bani. Nie pierwszy raz zresztą.
Przypominam Ci, że tu za liczbę postów nie przyznajemy rang ani nagród rzeczowych.
Jakub.P napisał(a):A ja tam jadę do Warszawy z rowerem Tongue
Broczy serce me z rozpaczy Cry
Skoro wolisz około tysiąca spoconych ścigaczy na pseudo MTB :roll: , to jedź se na tą Skandie do Warszawy :-P
Ale pamiętaj, następnym razem za komplet PAPUG trzeba będzie słono zapłacić :lol:
Nieczęsto można je zobaczyć WOLNE w ich naturalnym środowisku :mrgreen:
Stron: 1 2 3 4 5 6