Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 25.04.2015,g.12:00,skrzyżowanie Orkana/Roztocze/Kraśnicka
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Ponieważ koleżanka katka zmieniła moje sobotnie ,dalekobieżne plany rowerowe,postanowiłem dojechać na jej ustawkę skrótem,drogą serwisową ,wzdłuż obwodnicy miasta.Planuję wjechać na drogę serwisową na Sławinku i przez Barak jechać w okolice Świdnika .Zjechać z drogi serwisowej mam zamiar w ul .Mełgiewską.I następnie ścieżką rowerową dojechać na ustawkę o g.15:30.Całość trasy oceniam na około 50 km.W zasadzie już ją kiedyś przejechałem ,ale pozostał jeszcze jeden nieznany odcinek.Gdyby jeszcze ktoś wybierał się na ustawkę koleżanki katki,to zapraszam,tempo tak samo bardzo rekreacyjne ,jak na następnej ustawce ;-) .
Jureczku dawno razem nie jeździliśmy... skoro w palnie masz Sławinek to będę się starał być - bliżej soboty określę się konkretniej.
-Na Masę byś przyjechał... :-P
Yanq napisał(a):Na Masę byś przyjechał...
Spróbuję Yanq,ale nie mogę obiecać.Ja właśnie w godzinach 16-20 mam problemy z czasem wolnym :-( .I nie jest to lenistwo.
JuraS, a tylko spróbuj się spóźnić :evil: to pióra polecą ;-) :-P :mrgreen:
katka napisał(a):tylko spróbuj się spóźnić
To nie wchodzi w rachubę :->
Dla mnie to przeciwległe krańce Lublina, musiałbym ruszyć z domu o 11.00. Spróbuję zdążyć. Jeśli się nie uda jestem o 15.30.
Janusz M napisał(a):Dla mnie to przeciwległe krańce Lublina, musiałbym ruszyć z domu o 11.00
Januszq ,Ty mi tu nie ściemniaj ;-) ,chcesz wyjechać z domku po obiadku i przyjechać prosto na rybkę :?: :mrgreen:
Może najpierw spalisz trochę kalorii :-> ,a czy to czasem nie Ty proponujesz zawsze dołożyć kilka kilometrów ,bo za blisko jest :lol: .
JuraS muszę Cię rozczarować :-P Ale Kraśnicka i Orkana nigdzie się nie krzyżują :-P Może chodzi o skrzyżowanie ul. Roztocze z Kraśnicką :->
mraugorzata napisał(a):le Kraśnicka i Orkana nigdzie się nie krzyżują Może chodzi o skrzyżowanie ul. Roztocze z Kraśnicką
To te ostatnie 100 m ulicy Orkana,przy kościele,to już ulica Roztocze :?: :oops: .Daj spokój ,ale obciach Cry .
Owszem, to Roztocze ;-) Nie wiem jak zmażesz tę plamę na honorze :lol:
Stron: 1 2