Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 27.04, 18:15 - DK Węglin (ul. Judyma)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Poniedziałkowe ustawki pora zacząć, tempo spokojne, pętla ok 30km. Start punktualnie, powrót do centrum od strony ścieżki rowerowej znad Zalewu. Lampki obowiązkowe, kto nie będzie miał, ten nie pojedzie Smile W razie niepewnej pogody ustawka zostanie odwołana, ostatecznie info w poniedziałek po południu Smile
KermitOZ napisał(a):Lampki obowiązkowe, kto nie będzie miał, ten nie pojedzie Smile
Źle Grześku, kto nie będzie miał temu pompka w szprychy :mrgreen:
Może będę.
będę
Ciekawe czy jeszcze jadą? ;-) Około 30km w 4 godziny to średnia niecałe 8km/h, może trzeba przenieść ustawkę do innego działu ;-)
byli, pojechali, do domu wrócili Tongue Kermitek, Radzik i ja Smile, trzeba było przyjechać to też byście pojeździli, a co Tongue

radzik

truskafka napisał(a):trzeba było przyjechać to też byście pojeździli, a co Tongue

oni? na rower?
to są rowerzyści czysto teoretyczni.
Radzik na rowerze ? Tiaaaa, żądam dowodów. Ja taki niewierny Tomasz - jak nie zobaczę, to nie uwierzę :-)
Rado napisał(a):Ja taki niewierny Tomasz - jak nie zobaczę, to nie uwierzę :-)

No to patrz i uwierz Tongue
Co ja paczę ;-) Widzę człowieka na niebieskim rowerze. Twarzy zbytnio nie widać, więc to może być każdy :-P
No właśnie, z twarzy podobny zupełnie do nikogo. Natomiast poznałem go po tej tęczy na rękawach, tego się nie zapomina :mrgreen:
Stron: 1 2