Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: dobry rower górski do 7500 w lublinie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Witam, jestem nowy, słabo znam lubelskie sklepy a chcę kupić rower maratonowy/wypady w góry do 7500, co polecacie?
Chcę jakiś markowy sprzęt, ostatni miałem Canyona ale rama umarł, w sumie niezły rower ale problemy reklamacyjne odstraszają mnie od od jazdy na nim i mam na niego chętniaka.
Jestem z Krakowa ale będę przebywał w Lublinie a dokładnie w Kopalni Bogdanak przez 2-3 lata. Praca nie wybiera.
jaroO-O napisał(a):słabo znam lubelskie sklepy a chcę kupić rower maratonowy/wypady w góry do 7500, co polecacie?
Może coś więcej napiszesz (rozmiar kół itd)
Oczywiście 29". Chciałbym fula ale raczej za mało $ więc coś sztywnego.
Używany już przerabiałem, odpada, jak przychodzi co do czego koszty są olbrzymie, lepiej coś nowego ale ten spec to na maraton słaby już lepiej coś sztywnego. Ale dzięki za link sklepu.
Jeśli chodzi o Cambra to fajny w Gorce z plecaczkiem ale na maraton to nie bardzo.
Podjedź do Inzynierii Rowerowej na ul. Rusałka (nie wiem czy się odmienia Tongue) lub do BikeBoys na ul. Głęboką, a na pewno Andrzej lub Kamil znajdą ci coś porządngo w tych pieniądzach.
już po badaniu, ale mnie troche wpuściliście w maliny, ten sklep na ul. Głemboka to godzinę szukałem i nie wiem gdzie on jest Cry . Sklep inżynier rowerowy to jakieś grube nieporozumienie, u nas w Krakowie gdyby tak gadać do klijenta i traktować go jak idiotę to by długo niepociągnął. W dodatku tam na składzie Focus, miełem przełaj zimowy taki za 3000, pękł i nikt reklamacji nie uznał a na dodatek mój stryj z Parczewa kupił podobno tam szose Focusa i też pekła, to mu powiedzieli że za ciężki jest :lol: focus i cube to odpada bo ciężko odsprzedać potem ja raczej chciałem coś markowegi a tam tylko Canon ew. ale w tym inżynieże to chyba tylko buraki kupie koniowi
Ale namierzyłem super sklepik, trek i orbea i o to chodzi, byłem jeszce w specu waszym na wylotówce do Rzeszowa ale zkryte już było a do 18 niby pisze, ktoś wie jak tam robią bo ja tylko po 19 moge albo w sobote i niedziele?
Cytat: ten sklep na ul. Głemboka to godzinę szukałem i nie wiem gdzie on jest
Po pierwsze pisze się Glęboka. Po drugie, jak byłeś w okolicy to nie dało się nie zauważyć, bo w okolicy Telepizzy stoją dwa potykacze, które jasno i wyraźnie wskazują gdzie jest sklep. Więc słabo szukałeś.
jaroO-O napisał(a):Sklep inżynier rowerowy to jakieś grube nieporozumienie, u nas w Krakowie gdyby tak gadać do klijenta i traktować go jak idiotę to by długo niepociągnął.
Po trzecie inżynieria nie inżynier - czytamy ze zrozumieniem. Po czwarte pisze się nie pociągnął. I akurat w to ci kolego nie uwierzę, bo nie raz kupowałem już w tym sklepie i jak nie było nic sensownego lub nie było rozmiaru to Andrzej mówił, żeby wstrzymać się chwilę, a będzie coś lepszego lub to czego konkretnie się szuka. Widziałem też jak obsługiwani są różni klienci i może rzeczywiście proponuje czasami coś innego niż to o co prosi klient, ale to z korzyścią dla klienta. Np. szukasz roweru na 27,5" kołach, widać po wyglądzie, że masz ponad 170 cm, to proponuje rower na 29" kołach ze względu na komfort jazdy, a nie że chce wypchnąć towar.
Cytat: W dodatku tam na składzie Focus, miełem przełaj zimowy taki za 3000, pękł i nikt reklamacji nie uznał a na dodatek mój stryj z Parczewa kupił podobno tam szose Focusa i też pekła, to mu powiedzieli że za ciężki jest
Jakbym słyszał kogoś innego z tego forum... dziwne.
Cytat: focus i cube to odpada bo ciężko odsprzedać potem
To chcesz kupowac rower od razu z nastawieniem na sprzedaz? Ciekawe. Jakos ja nie mialem problemu ze sprzedaniem Cube. Po za tym przywolanie tej marki jako przykladu znowu dziwnie smierdzi mi inna osoba z tego forum. A ta osoba ma markowy rower i sprzedac jakos nie moze.
jaroO-O napisał(a):a tam tylko Canon
Nie znam takiej marki, chyba ze chodzi ci o Canyona lub predzej Cannondale ...
jaroO-O napisał(a):ale w tym inżynieże to chyba tylko buraki kupie koniowi
To moze lepiej faktycznie zajmij się zwierzątkim niż wypisywać takie brednie.
jaroO-O napisał(a):jeszce w specu waszym na wylotówce do Rzeszowa ale zkryte już było
Było zamknięte i wiesz ze w srodku sprzedaja speca ... ciekawe.
Ogolnie wydaje mi sie ze to fikcyjne konto kogoś, kto probuje w smieszny sposob wskazywac jedyny sluszny sklep.
mrozo napisał(a):Ogolnie wydaje mi sie ze to fikcyjne konto kogoś, kto probuje w smieszny sposob wskazywac jedyny sluszny sklep.

mrozo, żeby była jasność, nie muszę zakładać fikcyjnego konta aby reklamować swój sklep.
Sam wskazujesz wg Ciebie słuszne sklepy więc nie rozumiem Twojego oburzenia.

jaroO-O napisał(a):chcę kupić rower maratonowy/wypady w góry do 7500, co polecacie?

jaroO-O, Bike Room jest bardzo często otwarty do późnych godzin, jeśli chcesz mieć pewność, ze ktoś będzie, zadzwoń umów się na 19 lub 20 i problem z głowy, zapoznasz się z oferta.
Bardzo przepraszam z złą pisownię nie do końca wiem o co Panu chodzi?
Potraktowano mnie w tym sklepie co najmniej dziwnie, zresztą poczytałem na tym lubelskim forum i się okazało że nie tylko mnie, chyba że Pan pomoże może załatwić wymianę ramy mojego "zacięzkiego" stryja bo się właśnie okazało że to w tym sklepie kupił Focusa Co do sklepu z trek-orbea to znalazłem na forum właśnie tutaj a o sklepie na WYLOTOWEJ DO Rzeszowa pisał kolega przed Panem więc raczej łatwo było znależć po stronie ale pewnie nie zwrócił Pan na to uwagi, co do mnie to mam w Krakowie paru znajomych z Lublina np. Krzych Romaniuka i Michała Brodowskiego proszę zapytać o Jarka Miazgę- to ja, ale jeśli Pana czymś uraziłem albo to Pan znajomy w tym sklepie pracuje to bardzo przepraszam, i przepraszam za błędną pisownie po prostu nie znam ulic jeszcze
Jeszcze raz przepraszam.
Stron: 1 2 3