Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 2015-04-26-Dworzec Główny PKP-godz. 9.00 - Kazimierz Dln.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Taki impuls trochę... jestem w okolicach, a w Kazimierzu nie byłem dawno. Jak pogoda pozwoli, to proponuje jazdę do tego uroczego miasteczka ;-). Póki co, wg meteo padać nie powinno. Trasy jeszcze nie ustaliłem, ale myślę o okolicach Mięćmierza, Kępy Dobrskiej... zobaczymy w praniu.
Jak ktoś nie ma pomysłu na niedzielę, to zapraszam Wink
W wyniku przeprowadzonych konsultacji :-D biorę pod uwagę jazdę w jedną stronę ciapągiem do Puław (albo z powrotem). Kwestia decyzji, w którąś stronę. Z informacji na Meteo wynika, iż wiać będzie z południowego zachodu, więc możemy się wbić w ciapąg odjeżdżający o 9.13 (pośpiech jakiś, bilet za 14 zł z tego, co pokazuje rozkład PKP).
mariox napisał(a):więc możemy się wbić w ciapąg odjeżdżający o 9.13
Może się okazać, że w przypadku tego pociągu słowo "wbić się" będzie bardzo adekwatne - tak to to wyglądało na jesieni Arrow KLIK

Jak odpowiednio wcześnie wstanę, ogarnę się itp, to może bym się przejechał :-)
Ale to się decyduj Damianie, bo jak nie będzie chętnych (a na to się zanosi) to zamierzam całość przejechać rowerem.
Ale widzę, że wstałeś ;-)

EDIT! Zmiana miejsca ustawki! Jak ktoś jeszcze się zdecyduje, to widzimy się o 9.00 na Dworcu Głównym PKP i jedziemy ciapągiem![b]
I to jest bardzo dobra decyzja :-D
Było nas trzech, jak w piosence. Cel przyświecał też jeden i cel został osiągnięty.
Fajna, spokojna jazda po fajnych terenach, super pogoda, bo nie było za gorąco i chwile rekreacji na postojach. To lubię ;-). Dzięki Panowie za towarzystwo.
Tak w ogóle to sypnęło dzisiaj ustawkami, tylko że przeważnie tajnymi. Jednych spotkaliśmy w Kazimierzu, drugich między Nałęczowem i Wojciechowem, a telefonicznie dowiedzieliśmy się o jeszcze jednej tajnej ustawce w Wojciechowie, tym razem babskiej. No i jedną sekciarską ;-) w Wąwolnicy spotkaliśmy, ale ta była oficjalnie zamieszczana ;-).
Fotki z naszego wyjazdu:
KLIK
Do następnego razu :-)
mariox napisał(a):Tak w ogóle to sypnęło dzisiaj ustawkami, tylko że przeważnie tajnymi. Jednych spotkaliśmy w Kazimierzu, drugich między Nałęczowem i Wojciechowem, a telefonicznie dowiedzieliśmy się o jeszcze jednej tajnej ustawce w Wojciechowie, tym razem babskiej. No i jedną sekciarską w Wąwolnicy spotkaliśmy, ale ta była oficjalnie zamieszczana .
Była jeszcze jedna tajna ustawka po ziemi parczewskiej z której ,jedyny uczestnik przesłał Wam pozdrowienia sms-em,na ręce niejakiego Damiana S. ;-) ,ale nie doczekał się odpowiedzi :-( .
JuraS napisał(a):Była jeszcze jedna tajna ustawka po ziemi parczewskiej z której ,jedyny uczestnik przesłał Wam pozdrowienia sms-em,na ręce niejakiego Damiana S. ,ale nie doczekał się odpowiedzi .
Uuuuu Confusedhock: nieładnie Damianku :roll:
Ja także bardzo dziękuję za wspólną jazdę. Szkoda tylko , że tak szybko minął ten piękny dzień.
Przejrzałem fotki. I zastanawiam się czy mieliście jakiś sponsoring Perły na tej ustawce ;-)
Stron: 1 2