Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 05.10.-godz.21.00-MM
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
hej wszystkim :mrgreen:
tak jak w temacie - 21.00 pod Media Marktem - robimy powtórkę z piątku /aby tylko pogoda się nie powtórzyła/ :evil: :evil:
kto chętny - czekam(y) 5 minut i "lecimy"
Pozdrawiam
Mariusz
PS. jak nie będzie deszczu to jakieś kółeczko - ok. 50-60 km
nie to żebym się powtarzał ale:
sign me in :lol:

- jak pogoda dopiszę to mam nadzieję pokręcimy i po drugiej stronie zamku :lol:
A spokojnie tam jeździcie czy tak nie bardzo, bo me możliwości jezdne są ograniczone :-P
Pogromca z Lbn napisał(a):A spokojnie tam jeździcie czy tak nie bardzo, bo me możliwości jezdne są ograniczone :-P

Szczerze? Bardzo niespokojnie tam jeżdżą Confusedhock:
jeśli zajmowanie całej szerokości 2 pas-mówki przez 5 osób jest niespokojne :-P
przejazd czysto rekreacyjny
Z przyczyn technicznych nie mogę...

Życzę miłego wyjazdu i pozdrawiam
Ja ostatnio też z przyczyn techniczo-zdrowotnych nie uczestnicze. Przyczyny zdrowotne można pokonac szybo ale techniczne no to już inna sprawa.
PozdRower
...i po NP
było nas dwóch - Arek i ja.
Wyszedł taki spontan - ok.25 km objechaliśmy Sławinek,Czechów,Sp.Pracy,Kalinę,mała przerwa na gorącą czekoladę :mrgreen: i przez Stare Miasto,deptak,Krakowskie,Sowińskiego,Głęboką z powrotem pod Media .
Pogoda SUUUPER ale mogło być trochę cieplej :evil: /2 st.C /
Arku,dzięki za wspólne kręcenie i do następnego - następny NP w piątek :mrgreen:
Dzięki za wspólne kręcenie
brrry trzeba pomyśleć o ocieplaczach na stopy bo NP mimo że przyjemne zimne jak cholera :lol:
tym razem ta 2 strona Lublina - 25km; średnia rekreacyjna 16km/h - dużo spokojnego kręcenia mijającego na pogaduszkach
strategiczna pyszna gorąca czekolada na Statoilu przed premią górską na górę zamkową - thx Mariusz :mrgreen:
Ogólnie na następnym NP połączymy wcześniejszą i dzisiejszą traskę i wyjdzie ładne i przyjemne 50 km

Pozdrawiam.