Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: VI rajd rowerowy Przez Polskę dla polskich hospicjów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jak w temacie Smile
Fundacja Babci Aliny ----> http://www.fundacjababcialiny.org.pl/ organizuje już 6 Rajd Rowerowy przez Polskę dla polskich hospicjów. Jest to 9-dniowy, 1100km rajd rowerowy z Gdańska przez piękne zakątki Polski, z metą w Krakowie: http://www.fundacjababcialiny.org.pl/ra ... -2015.html

Z uzyskanych informacji wiem, iż przez woj. lubelskie Rajd będzie przejeżdżał w dniu 17 czerwca z Siematycz do Firleja, a dzień później z Firleja do Kazimierza przez Puławy.

Prezes Fundacji Babci Aliny prosi o sugestie co do trasy – gdzie jechać i których miejsc unikać. W rachubę wchodzą drogi asfaltowe o małym natężeniu ruchu :-)

Równocześnie zapraszam wszystkich chętnych do "podłączenia się" na trasie Rajdu (jak już będzie wytyczona :-) )

Około 20 osób jedzie cały Rajd z Gdańska do Krakowa.

No to jak, pomożecie ?
Radku! Wstępnie bym się pisał, pogadamy w sobotę. :?:
Pogadamy Krzyśku. Wiem, że termin przejazdu przez woj. lubelskie to środa, czwartek, więc niezbyt sprzyjający, ale może jacyś chętni się znajdą ...
Rado napisał(a):Z uzyskanych informacji wiem, iż przez woj. lubelskie Rajd będzie przejeżdżał w dniu 17 czerwca z Siematycz do Firleja, a dzień później z Firleja do Kazimierza przez Puławy.
Jest spora szansa, ze coś z tego będzie :-D
Na dzień dzisiejszy mogę potwierdzić udział w rajdzie.
Kto ma jutro wolny czas - z przeznaczeniem na rower :mrgreen: , to podaję do wiadomości, iż w dniu jutrzejszym grupa ok. 20 rowerzystów - uczestników Rajdu dla polskich hospicjów - wyjedzie o godz. 8.00 z Firleja, będą jechać do Kazimierza przez Puławy, w Puławach planują być ok. 11.30. Dokładnej trasy ich przejazdu niestety nie udało mi się zdobyć Undecided Ewentualnie można się wbić w ciemno na trasę Puławy-Kazimierz.
Przykro mi Radku, za późno się dowiedziałem. Jak mówiłem musiałbym wiedzieć parę dni wcześniej.