Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Wolontariat podczas 3. Maratonu Lubelskiego
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hej

Przesyłam info od Karoliny Rybak, która koordynuje wolontariat na maratonie, jeśli ktoś jest zainteresowany pomocą to zapraszam:

Cytat:Drogi Rowerowy Lublinie Smile
Dziękujemy Wam za dotychczasową pomoc. Na Trzeciej Dysze byliście rewelacyjni i pewnie wszyscy będą długo pamiętać Wasze peruki Smile
Kontynuując tą udaną tradycję, zapraszamy do włączenia się w organizację 3. PZU Maratonu Lubelskiego. Potrzebujemy wolontariuszy do obstawienia trasy, tym razem w charakterze bardziej stacjonarnym. Każdy z Was otrzymałby dwa punkty na trasie, jeden na początku, drugi po 30tym kilometrze. Zadania zależałyby od miejsca (przejścia dla pieszych, przystanki MPK, małe skrzyżowania). Po przebiegnięciu wszystkich biegaczy, dołączylibyście do nich jako patrol rowerowy. Na koniec zapraszamy na metę, gdzie będzie czekał ciepły posiłek, sława i chwałaWink Dodatkowo każdy wolontariusz otrzyma od nas pamiątkowe koszulki Wolontariatu.
Chętnych do pomocy zapraszamy do wypełnienia ankiety (w uwagach dopiszcie Rowerowy Lublin):
https://docs.google.com/forms/d/1aL2Nym ... s/viewform
Do zobaczenia na Maratonie!

pozdrawiam, Karolina Rybak
Ktoś się wybiera :?:
Ja szefuję odcinkowi 10 - 15 km Smile Jak ktoś chce to zapraszam
Nie chcę zakładać nowego tematu bo tu mamy o maratonie więc zapytam może osób bardziej zorientowanych. W niedzielę 10 maja mają mnie nawiedzić znajomi z Warszawy. Czy ktoś się może orientuje w jakich godzinach i czy w ogóle będą zamknięte ulice gdzie realizowany jest wjazd do Lublina od strony Warszawy ? Nie chciałbym żeby potem gdzieś utknęli skoro można to jakoś sensownie zaplanować.
Ja się wybieram (support na całej trasie).
Calme zaraz Ci info na PW wyślę Smile
Calme napisał(a):Czy ktoś się może orientuje w jakich godzinach i czy w ogóle będą zamknięte ulice gdzie realizowany jest wjazd do Lublina od strony Warszawy ?

Zerknij na pierwszy post z cytatem od Karoliny, w którym jest link.
Tam znajdziesz szczegóły (godzina startu i trasa maratonu).
Z wielkim żalem ale tym razem raczej nie pomogę - 10.V mam komunię córki. :-(
Mogę peruki wypożyczyć :-P
ja już zgłosiłam swoją chęć pomocy w Maratonie :-D
Zdaje się, że kilka osób z Bike Polo Lublin będzie pomagać przy maratonie :]