Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Pierwsze w Lublinie pomiary natężenia ruchu rowerowego
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
"Wczoraj rozpoczęły się pierwsze w Lublinie pomiary natężenia ruchu rowerowego. Maja one na celu określenie aktualnej liczby rowerzystów przejeżdżających wybranymi ulicami, drogami dla rowerów i pasami rowerowymi, a także po chodnikach. Badania będą trwały dwa tygodnie."

Więcej info: http://www.um.lublin.pl/um/index.php?t=200&id=239363

Zatem wsiadamy na nasze rumaki i jeździmy po mieście :-)
A zachęcam, aczkolwiek żeby było trudniej celowo nie podaliśmy dat pomiarów w danym miejscu Wink
Aha, "w danym miejscu" wypatrywałem właśnie dzisiaj 'mierniczych' na Kunickiego i Zemborzyckiej, i się dziwiłem 'Czy dzisiaj jest zła pogoda, że nie liczą? Nie, przecież jest dobra'.

Ok, ale końcową datę możesz Olku podać, bo nie wiem jak długo mam jeździć tą gorszą trasą (z Kruczkowskiego na Politechnikę, o wiele lepiej jechać mi przez Diamentową niż przez śmierdzące spalinami i światłami Kunickiego).

PS na Diamentowej w ogóle nie ma pomiaru, a wg mnie w tej części miasta na skrzyżowaniu Diamentowej z Wrotkowską lub/i Diamentowej z Krochmalną mógłby być pomiar bo tu jest najwięcej rowerzystów.

PS2 na Krochmalnej niby jest informacja o pomiarze, ale nie jest wskazane czy to jest fragment od PKP do Diamenowej czy Krochmalna pomiędzy rondami, a to jest ogromna różnica raczej.

PS3 jest punkt pomiaru na Nadbystrzyckiej od Zachodniej do Przennej, ale może on pomijać rowerzystów, którzy wjeżdżają na Politechnikę od ul. Wapiennej/Zakole. Ja ostatnio wjeżdżam na wysokości Stołówki PL, czyli na tym punkcie nie będę zmierzony w aktualnym miejscu.