Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Konkurs na najlepszą oprawę podczas Maratonu Lubelskiego
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Cytat:Nawet taka nagroda nie ZMUSI mnie bym założył profil na FB
Ależ Radku, w mojej opinii Ty już swoją robotę zrobiłeś :mrgreen:
I to całkiem niezłą :lol:
darist napisał(a):Podejrzewam, że organizator już wcześniej miał taki plan aby ogłosić remis (bo tak zrobili) a następnie wrzucić głosowanie na FB.
Moim zdaniem głosowanie na FB to porażka. Będą głosować nawet Ci którzy nie wiedzieli że w Lublinie był maraton a co dopiero ze ktoś tam dopingował. Jedyne miarodajne wyniki dała by ankieta na mecie. Bo przecież to zawodnicy jako jedyni zobaczyli wszystkie kibicujące grupy. A skoro jest jak jest Undecided to moi synowie już zagłosowali i teraz rozsyłają info wśród znajomych :mrgreen:
mariobiker napisał(a):Moim zdaniem głosowanie na FB to porażka. Będą głosować nawet Ci którzy nie wiedzieli że w Lublinie był maraton a co dopiero ze ktoś tam dopingował. Jedyne miarodajne wyniki dała by ankieta na mecie.
Jeśli chodzi o głosowanie na najlepszy doping ,to zgoda,wygra grupa, która ma najwięcej znajomych :-> .Ale z punktu widzenia organizatorów głosowanie na FB ma sens,dowiedzą się o maratonie nawet Ci ,którzy nie wiedzieli ,że w Lublinie jest maraton ;-) .
Jeśli chodzi o Matrixa,myślicie ,że to koleżanka Radzik jest Wybrańcem :?: :mrgreen: .
JuraS napisał(a):Jeśli chodzi o głosowanie na najlepszy doping ,to zgoda,wygra grupa, która ma najwięcej znajomych
I jak to się ma do kibicowania :?: :?: :?: Nijak :evil:

Zabawa była przednia :mrgreen: to najważniejsze :-D
Cytat:Ależ Radku, w mojej opinii Ty już swoją robotę zrobiłeś :mrgreen:
I to całkiem niezłą :lol:
Oj tam, oj tam - po prostu robię to, co lubię i mam dystans do siebie :mrgreen:
I poza tym, w naszym szarym, ponurym kraju odrobina pozytywnego "szaleństwa" każdemu by się przydała ... Let's rock and roll !
Żeby nie było OT - już uruchomiłem swoją "wierną siatkę głosujących" :lol:
A ja dla Was się złamałem i choć uważam, że fejsbuk to samo zło :evil: i nadal będę go miał gdzieś to zaistniałem i zagłosowałem :-P
Teraz się wypisuję...
Yanq napisał(a):A ja dla Was się złamałem
Arrow https://www.youtube.com/watch?v=yCL-TtBNFa8 ;-)
Uruchomiłem Córkę, a Ona całą swoją Gimbazę, jaką ma w zasięgu. Jak macie dzieciaki z profilami na fejsie to róbcie to samo. Oni mają po pierdylion znajomych, więc to spora siła. Tylko na wszelki wypadek niech nie lajkują jacyś egzotyczni znajomi, np. z Brazylii, bo może to potem głupio wyjść...
Póki co, jesteśmy na prowadzeniu ;-)
mariox napisał(a):Tylko na wszelki wypadek niech nie lajkują jacyś egzotyczni znajomi, np. z Brazylii,
Mariox no co Ty, Brazylijczycy dopingują całkiem nieźle :-P http://nonapewno.pl/wp-content/uploads/ ... ping-1.jpg
ale Nasze blondi są o niebo lepsze :mrgreen: https://picasaweb.google.com/1161054944 ... 9945862914
O kurde :-( Teraz widzę w zasadach, że liczą się głosy osób, które polubiły fan page maratonu :-(
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9