Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Konkurs na najlepszą oprawę podczas Maratonu Lubelskiego
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Hej

Rano dostałem informację od jednej z organizatorek Maratonu, a przy okazji naszej Forumowiczki Wink Chodzi o konkurs na najlepiej kibicującą grupę na trasie maratonu. Grup będzie pięć i będą reprezentowały różne organizacje. Dzięki show jaki zrobili ludzie od nas na trzeciej dyszce do maratonu dostaliśmy propozycję żeby wziąć udział w tej zabawie-konkursie. Oczywiście propozycję od razu przyjąłem. Dla najlepszej grupy jest bon na zakupy za 2k zł. Za drugie miejsce jest 1,5k, a za trzecie 1k. Myślę, że warto się postarać o tę kasę i przeznaczyć ją na podreperowanie budżetu naszej organizacji. Stąd prośba do wszystkich, zwłaszcza Stowarzyszonych: POMOŻECIE? Big Grin

Można się przebrać, wziąć peruki, jakieś dziwne stroje, transparenty, oczywiście banner RL, tubę, może jakiś bęben, może jakieś inne instrumenty, jeśli ktoś potrafi obsługiwać Wink Można pomalować twarze itd. Na przygotowanie oprawy też dostaniemy jakąś kasę, więc pewnie nie trzeba będzie dokładać Smile Nieznane jest jeszcze miejsce, prosiłem o Racławickie, żeby było gdzieś w miarę blisko mety, ale czy będziemy tam czy gdzie indziej to się jeszcze okaże Smile Proszę o deklaracje uczestnictwa i namawianie znajomych na wspólną bądź co bądź zabawę Smile

Grzesiek
Trzeba być i tyle :!:
Pokażmy jak się bawi Rowerowy Lublin :!:
Ja biorę zestaw nagłaśniający - wuwuzelę, tubę vel szczekaczkę oraz boom boxa - tylko nie wiem czy ZAiKS się nie przyczepi jak puszczę np. "Deszcze niespokojne, potargały sad ..."
To jest doskonała okazja do propagowania RL - Maraton Lubelski to już bardzo medialna impreza, więc warto pokazać na co nas stać !
Poza tym to również okazja do wspólnej "integracji" - nawet nie trzeba być na rowerze :-P
A to powodzenia Smile Może wygracie. Ja tam pracuje w ten dzień na III odcinku
Takie życie Jakubie, jedni pracują, by mogli się bawić inni ;-)
Tyle się dzieje a ja nie mogę być :evil:
ja mam zamiar przejechać się rowerem z maratonem, ale jak będzie trzeba to mogę dołączyć do grupy, tyle że malowanki i przebieranki w moim wykonaniu odpadają Tongue
truskafka napisał(a):tyle że malowanki i przebieranki w moim wykonaniu odpadają Tongue
Ważne żebyś mogła krzyczeć Asiu :-P
PS. Janku, jeśli można, to wkrótce poproszę o użyczenie blondi, czarnej z pasemkami i tej z irokezem :-P
Mam nadzieję, że mówię głosem całego Ptactwa :mrgreen: POMOŻEMY :mrgreen:
Eliza napisał(a):Mam nadzieję, że mówię głosem całego Ptactwa :mrgreen: POMOŻEMY :mrgreen:
Ufff, kamień z serca mi spadł. Już ne wyobrażam sobie kibicowania bez WAS :-P
Rado napisał(a):Już ne wyobrażam sobie kibicowania bez WAS :-P
Uła, uła :mrgreen:
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9