Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Juwenalia na Politechnice
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
KermitOZ napisał(a):Tez bym poszedl, ale w tym roku to juz ewidentnie nie ma na co.

A co byś chciał więcej za darmochę? I tak jest zajebiście. W tamtym roku byłem na Happysad i Strachy na Lachy i było cool.
Wiadomo każdy by chciał Depeche Mode, Metallicę, Rammsteina, Budkę Suflera itd.
Zawsze alternatywą jest działka, grill, dobra ekipa i ulubiona muza z kompaWink
bikemaniak napisał(a):Wiadomo każdy by chciał Depeche Mode, Metallicę, Rammsteina, Budkę Suflera
Nawet z dopłatą unijną bym nie poszedł :-P
Ja bardzo chętnie na Strachy na Lachy i Comę Smile
Enej , Strachy i Coma .
bikemaniak napisał(a):Wiadomo każdy by chciał Depeche Mode, Metallicę, Rammsteina, Budkę Suflera itd.
Wystarczy mi Oddział Zamknięty, Raz Dwa Trzy, Mela Koteluk, Smolik czy nawet Perfect. No ale ja wymagający jestem bardzo, w dodatku średnio potrafię się bawić przy czymś czego nie lubię. Jak mam już stać w miejscu, gdzie pełno pijanej hołoty to chcę przynajmniej słyszeć piękne dźwięki z głośnika, które mi zrównoważą wątpliwej jakości otoczenie Wink
Wiesz Grzesiu, na koncerty wymienionych przez Ciebie wykonawców przychodzi dokładnie taka sama publiczność (mam na myśli masówki) ja na Comę, Eneja czy Strachy, wiec po prostu napisz, że nie będziesz, nikt Cie za to nie potępi....
To gdzie się spotykamy jutro ?
truskafka napisał(a):Wiesz Grzesiu, na koncerty wymienionych przez Ciebie wykonawców przychodzi dokładnie taka sama publiczność (mam na myśli masówki) ja na Comę, Eneja czy Strachy
No jasne, że taka sama, więc jak towarzystwo nieciekawe to przynajmniej wolę dobrą muzę.

truskafka napisał(a):wiec po prostu napisz, że nie będziesz, nikt Cie za to nie potępi....
Nie będę Big Grin

radzik

KermitOZ napisał(a):Nie będę Big Grin

aleee!!!! jaaaaki!!!!!!!
KermitOZ napisał(a):No jasne, że taka sama, więc jak towarzystwo nieciekawe to przynajmniej wolę dobrą muzę.

Nie będę Big Grin
To nie będziesz Grzesiu w dobrym towarzystwie :-> ,albowiem ja też nie będę :mrgreen: .
Stron: 1 2 3 4