Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Juwenalia na Politechnice
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
damian.s napisał(a):Jedyny minus - nie zaśpiewali Baranka ;-)
Ale i tak sądzę, że to był najlepszy koncert Kazika, na jakim byłem :-P
Dziękuję za wspólnie spędzony czas :-D
Ja również dziękuję Wam za wyborne towarzystwo, odwołuję to co powiedziałam i napisałam na temat Roguca na koncertach a Grzesiowi dedykuję ten oto utwór Rzecz o subiektywnym spojrzeniu i polecam dotrzeć do pointy :mrgreen:
Również dziękuję :-) Po raz kolejny potwierdziła się dla mnie zasada, że ważniejsze od tego co grają jest to z kim się bawisz :!: Super skakało mi się z Wami dziewczyny na Strachach - poczułam się znów jak na studiach :-)
arta napisał(a):Super skakało mi się z Wami dziewczyny na Strachach - poczułam się znów jak na studiach :-)
Nie musiałem iść na koncert, wystarczy, że dzisiaj spotkałem Wojtysiaka i kilka minut z nim pogadałem Big Grin

arta napisał(a):Po raz kolejny potwierdziła się dla mnie zasada, że ważniejsze od tego co grają jest to z kim się bawisz :!:
I właśnie z tego powodu mocno rozważałem wczoraj dołączenie do Was, ale postanowiłem jednak oszczędzać nogi przed zawodami Smile
Się obejrzałam... ;-) Bardzo było fajnie się z Wami spotkać w innych niż zwykle okolicznościach. Dzięki za wspólne słuchanie, skakanie i czytanie. Do zobaczenia! :-D

PS Nie słowa, a czyny mówią, Grzesiek. Wink
slonko_k napisał(a):PS Nie słowa, a czyny mówią, Grzesiek. Wink
Nie rozumiem do czego to, chyba pora spać.
Stron: 1 2 3 4