Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Juwenalia na Politechnice
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Popaczałam sobie kto ma się pojawić na juwenaliach na terenach zielonych polibudy i ku mojej uciesze będzie kilka fajnych składów, osobiście przewiduję że najfajniejszy będzie koncert Eneja i dlatego pytam, czy byliby chętni na koncercik?
W inne dni jest Happysad, Strachy i Coma, także nie najgorzej. Z mojego doświadczenia wynika, że na koncertach polibudzianych jest raczej przyjemnie i nie ma takiej wsi jak była wczoraj na Felinie.

21.05 Bednarek (fuj), Happysad
22.05 Raggafaya, Enej
23.05 Strachy na Lachy, Coma

Fajnie byłoby się wspólnie pobawić Smile
Nie mówię "nie" :mrgreen:
Kozienalia w Browarze Perła też były fajne :-D
Ale:
truskafka napisał(a):czy byliby chętni na koncercik?

katka napisał(a):Nie mówię "nie"

W Waszym towarzystwie to i Bacha posłucham :-D
Mam na uwadze Raggafaya i Enej ale przede wszystkim sobotnie Strachy Na Lachy i Coma.
Mam nadzieję, że bez bez błota bo na Terenach Zielonych PL już to przerabiałem :-D
Jakby coś to... :-D
darist napisał(a):ale przede wszystkim sobotnie Strachy Na Lachy i Coma
Będę.
Tym razem chyba miejskim rowerem z wypożyczalni przyjadę... :-P
Na medykaliach był Grabaż i nie był to jego najlepszy występ, był delikatnie mówiąc niedysponowany Tongue, Coma tez jest taka sobie na koncertach, jak dla mnie smucą choć ich lubię. Eneja słyszałam i widziałam 3 razy i za każdym razem nóżka drygała, niesamowita energia była Smile

Miejski to dobry pomysł, ale powrót to chyba drepcedesem Tongue

Mamy tydzień na dogadanie szczegółów. Ja w piątek jestem do 19. w pracy, ale później .... :mrgreen:
Poszedłbym :-) --- piątek i sobota
Tez bym poszedl, ale w tym roku to juz ewidentnie nie ma na co. Predzej chyba jakis grill po masie albo i bez masy... Smile
Oj , można i to i to :-P
No dobra, mamy czwartek, już jutro piątek, piąteczek piątunio, jak się umawiamy?
Stron: 1 2 3 4