Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 07.09 22.00 pl.MC Skłodowskiej
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ma ktoś ochotę pośmigać po nocy jakieś 40-50km po mieście/asfaltach w lajtowym tempie? Ciepło jest bardzo a mnie strasznie ciśnie przejażdżka, ale samemu to tak smutno. W razie braku wpisów zastrzegam sobie możliwość nie przyjechania na miejsce ustawki ;-)
Ja sie pisze i bede Smile
:evil: Undecided tak się napaliłem a tu po południu 2 kapcie mnie dopadły i przecięta opona :-x
w piątek pojadę żeby zlewa miała być :lol: jak już wsio pokleję
no tak. a ja dopiero siadłem do kompa po powrocie z jeżdżenia o 20 i po prysznicu. a tak miałem ochotę pojeździć jeszcze....

przydałaby się opcja powiadamiania SMS'em o postach na forum Smile
o! własnie wrócilismy doma z Krzyśkiem z dwuosobowej wycieczki po mieście .
szkoda szkoda ze wczesniej nie wiedzialem o tym pomyśle - moglismy jeszcze śmignąc. SMSy opcja pomysłowa. może kto podchwyci technicznie temat ?
mindex ja miałem sie łapać na jazdę o 20 ale trochę za późno dałeś posta wiec sie nie wyrobiłem Smile a gdzie śmigaliście??Smile
Mooshrom napisał(a):a gdzie śmigaliście??Smile

spod Centka Smorawińskiego, przez Kiepury na Kosmowskiej, Północną, Ducha, Willową, Poligonową, w stronę Koncertowej, odbicie w lewo, później do drogi na Jakubowice Konińskie, na Lublin, przez Choiny, znów pod Centka, ścieżką koło decathlonu i przez Andersa, na stary most na Kalinie, do końca ścieżki przy działkach (PiMi mi pokazywał ten odcinek, bo nie byłem tam wcześniej), ścieżką do Nadbystrzyckiej przy Lidlu, wąwozem pod Media, Filaretów, Głęboką, Akademicką, Raabego, Łopacińskiego, Al. Racławickimi, przez Park Saski, Czechowską, Kompozytorów Polskich i rozjechaliśmy się do domów.

p.s. w sumie to pytanie i odpowiedź powinny być chyba nie w tym poście Smile
hehe ja strasznie żałowałem, że za późno wróciłem do domu i zobaczyłem Twojego posta Mindex jak już byliście dobre kilkanaście minut w trasie i dlatego wyprawiłem własną ustawkę ;-P Trasa u nas krótka i spokojna, wyszło jakieś 23-24km ze średnią koło 20.

http://www.bikemap.net/route/332529