Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Spam
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
nie chcę otrzymywać wiadomości z forum na temat jakiegoś polubienia na facebooku, pikniku czy czegoś - a otrzymuję takie informację co jakiś czas - czy można taką opcję wyłączyć inaczej jak zaliczenie rowerowegolublina.org do grona spamerów? Jeśli tak proszę o pomoc.
Są dwie opcje, albo ustawiasz filtr na mailu, albo wysyłasz prośbę na adres <!-- e --><a href="mailtoConfusedtowarzyszenie@rowerowylublin.org">stowarzyszenie@rowerowylublin.org</a><!-- e --> z prośbą o usunięcie konta i linkiem do swojego profilu.
Skoro temat został poruszony to mam pytanie do Grześka, który w temacie zabrał głos.
Dlaczego inni, jak chociażby kolega elephant otrzymują z forum wiadomości w ilości świadczącej o spamie, a ja raptem jedną/dwie wiadomości na kwartał?
Świadomie zarejestrowałem się na forum i chciałbym być na równych zasadach informowany, gdyż duża ilość tematów może powodować, że przeoczę istotne wiadomości dotyczące forum jak i Stowarzyszenia RL.
Bardzo proszę o równe i jednakowe traktowanie uczestników forum :-D
EDYTA:
Myślę, że inni "forumowicze" przyłączą się do mojej prośby :-D
darist napisał(a):Dlaczego inni, jak chociażby kolega elephant otrzymują z forum wiadomości w ilości świadczącej o spamie, a ja raptem jedną/dwie wiadomości na kwartał?
No właśnie, bo średnio z taką częstotliwością jest wysyłany ten "spam". Forum jest rowerowe, więc wysyłamy info dotyczące spraw rowerowych i to w najważniejszych sprawach, w dodatku i tak za rzadko, bo przydałoby się częściej. Zapewniam, że nie będziemy wysyłać wiadomości o promocjach pralek itd i jedna wiadomość nawet na tydzień nie powinna stanowić przeszkód. No ale jak widać dla niektórych stanowi, szkoda.
No właśnie - nie chcę usuwać konta - ale nie chcę otrzymywać maili - czyli muszę ustawić filtr OK.

P.S. Każda niechciana wiadomość na którą nie wyraziłem zgody to SPAM - niezależnie czy jest wysyłana raz na tydzień czy raz na kwartał - a w regulaminie forum nic nie ma o wysyłaniu wiadomości na mojego e-maila.
elephant napisał(a):Każda niechciana wiadomość na którą nie wyraziłem zgody to SPAM - niezależnie czy jest wysyłana raz na tydzień czy raz na kwartał - a w regulaminie forum nic nie ma o wysyłaniu wiadomości na mojego e-maila.
Czy to aż taki wielki problem :roll:
mariobiker napisał(a):Czy to aż taki wielki problem :roll:

TAK. Jak ktoś chce dostawać wiadomości powinien mieć możliwość zapisania się na newsletter, a także możliwość z niego wypisania. Jeśli nikt w Stowarzyszeniu nie wie jak taki newsletter zrobić proponuję metodę łopatologiczną - założenie wątku "Ogłoszenia" - i każdy kto się tam wpisze/dopisze/odpowie na wątek zostanie powiadomiony automatycznie gdy admin poda nowe ogłoszenie.
Z tego co ja jestem zarejestrowany na kilku forach to przychodzą mi wiadomości i nie robię z tego wielkiego halo
Jakub.P napisał(a):jestem zarejestrowany na kilku forach to przychodzą mi wiadomości i nie robię z tego wielkiego halo
Bardzo często to nawet pomaga. Przy takim natłoku zajęć wiele rzeczy po prostu bym przegapił ;-)
No cóż ... Wszystkim nie dogodzisz - ja ostatnio dostałem "zjebę" od pewnego użytkownika tego forum, że nie został "doinformowany" o Pikniku w Nasutowie ...
Zatem elphant, jak dostaniesz kilka e-mail' i na rok, to chyba nic wielkiego się nie stanie ?
Stron: 1 2