Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Hejka
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam wszystkich.
To nawet dla mnie jest pewnym zskoczeniem, że zalogowałam się na rowerowm forum :-) .
/Ostatnie wspomnienie roweru to Wigry - składak, prezent komunijny...Prehistoria ;-) /
No ale wszystko się zmienia, życie, facet itd...
A że akurat trafił mi się rowerzysta... No to cóż...Siłą rzeczy mam równeż i rower :-)
Interesuje mnie bardzo temat kobiety na rowery i babskie ustawki...
Chętnie wezmę w takowych udział :-) .
Pozdrawiam
Małgorzata / marga :-)
Witaj serdecznie :-)
Cóż... wspomniany przez Ciebie dział, jakby to powiedzieć... jest nieco mniej aktywny :-P Więc nie ograniczaj się - w większości są ustawki dla wszystkich i nie obawiaj się w nich uczestniczyć.
Zapraszamy w sobotę do Arrow Nałęczowa a dzień wcześniej na Arrow Masę Krytyczną
Witaj Małgorzato :-D
marga napisał(a):A że akurat trafił mi się rowerzysta...
To tylko się cieszyć :mrgreen:
Witam imienniczkę! (kurczaki, no a miałam takie oryginalne imię, nie to co jakiś Mariusz, Marcin czy Jurek :-P )

Heh, oj chciałoby się zrobić babską ustawkę, tylko czasu brak :-( Ale od czerwca odpada mi część obowiązków, więc trzeba nad tym myśleć ;-)
marga napisał(a):Interesuje mnie bardzo temat kobiety na rowery i babskie ustawki...
Chętnie wezmę w takowych udział .
Przemek, Pani do Ciebie :mrgreen:

A tak serio, to na tych babskich ustawkach i tak zawsze dominowali faceci, chyba, że były tajne.
Witamy i zapraszamy na wyjazdy nie tylko babskie ;-)
Witaj :-) i do zobaczenia
Dziękuję Wam za miłe powitanie.
Na razie pracuję nad kondycją. A mam niezłą motywację ;-)
Na pewno wybiorę się na ustawkę - liczę na mraugorzatę
Do zobaczenia Smile
Cześć Marga, na jutrzejszą Masę Krytyczną, którą wyżej poleca Yanq, nie potrzeba kondycji, to jest spokojny przejazd lubelskimi ulicami ze średnią ok. 15-17 km/h, więc zapraszamy :-)
Cześć.
Wprawdzie nie babska, ale szarżować nie będziemy :-)
http://forum.rowerowylublin.org/viewtopic.php?t=9456
Stron: 1 2