Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 30.06.2015, godz. 18.00, Orlen Gęsia/JPII :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Trochę na refleks. Mam zamiar wyturlać się popołudniową porą na jakieś nieduże kółeczko - prawdopodobnie na lody do Zemborzyc. Trochę dróg polnych, trochę asfaltu, trochę ścieżek rowerowych. Kilometrów może nazbiera się ze 30. Oczywiście pełen lajcik.
Miejsce zbiórki - Orlen przy skrzyżowaniu ul. Jana Pawła II i Gęsiej :mrgreen: - jadąc ścieżką od strony centrum nie da się nie zauważyć. Jak ktoś ma ochotę dołączyć to zapraszam.

Aha - i sprawdźcie sobie tak parę minut po 17 czy przypadkiem nie będzie konieczności odwołania ustawki.
Chętnie rozprostuję nogi po pracy Smile 30 km to niedużo ale nie narzekałbymSmile
Dzięki za wspólne kręcenie. Do następnego
Dzięki za jazdę. Fajnie było sobie pokręcić popołudniową porą :-) A Orlen na Gęsiej to znakomite miejsce na ustawki - pół minuty i jest się poza miastem ;-) Ale przyszło mi do głowy jeszcze lepsze miejsce - Biedronka po przeciwnej stronie ulicy - nie będę musiał nawet przez jezdnię przechodzić ;-)

A zdjęcia oczywiście są, a tak dokładnie to jedno :mrgreen:
[Obrazek: Zdj%25C4%2599cie1261aa.jpg]
damian.s napisał(a):A zdjęcia oczywiście są, a tak dokładnie to jedno :mrgreen:
No to ustawka zaliczona :mrgreen:
damian.s napisał(a):Ale przyszło mi do głowy jeszcze lepsze miejsce - Biedronka po przeciwnej stronie ulicy - nie będę musiał nawet przez jezdnię przechodzić
Damian, a co się będziesz tłukł po dzielnicy: rób ustawki pod klatką schodową bloku, w którym zamieszkujesz ;-)

radzik

ale co to Damianku, tak we dwójkę na lodzika pojechaliście? mam nadzieję, że teraz gardziołko nie boli!