Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Witam sie "jak w tytule" Was zreszta tez :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam sie "jak w tytule" Was zreszta tez Smile
A moze witam Was czy jakos tak
na tamie slyszalem ze co sie u Was dzieje. jakies latanie wczesno wieczorne na tygodniu lub dzienne sobota, niedziela z rana? ktos cos slyszal, ktos cos widzial ? Wink
KTOKOLWIEK SŁYSZAŁ KTOKOLWIEK WIE.....
Witaj na pokładzie Rowerowego Lublina. O wszelkich "lataniach" wczesno wieczornych, bądz dzienno weekendowych dowiesz się regularnie zaglądając na owe forum w temacie "Rekreacyjnie i turystycznie" na tzw. wycieczkach codziennych bądz jednodniowych...
Kolejną bardzo istotną sprawą jest zapoznanie się z REGULAMINEM owego forum, gdyż już w swoich dwóch pierwszych postach naruszyłeś zasady regulaminu §2 punkt 8.
Wielki brat patrzy więc staraj się nie podnosić "GURU" ciśnienia ;-) ;-)
A tak już na bardzo poważnie, to serdecznie zapraszam w imieniu RL do czynnego udziału w "lataniach" czyt. ustawkach i pięknie spędzonego czasu wśród "mocno zakręconych maniaków jednośladów"

Pozdrawiam.. Trzasek
ejjj Guru juz wiem co to 2/8 i chcialem wyprostowac przegiata pale ale nie wiem jak to zrobic. skomplikowane te forumowe sprawy nie tak jak jazda rowwerkiem czy jakims innym dwu czy cztero kolowym toczydelkiem. wyczytanie kto gdzie pojechal to juz calkiem czarna magia, ale bede walczyl z tym do ostatniej kropli krwi Wink Dasz mi fory na forum to ja Tobie tez kiedys odpuszcze Wink heheh. Jezeli znowu cos nie teges to zrobimy del, udamy ze nikt nie widzial i bedzzie prawie git Smile Z dystansem do wszystkiego, a najbardziej do siebie samego pozdrawia Roland
Siema :-D
Roland napisał(a):wyczytanie kto gdzie pojechal to juz calkiem czarna magia, ale bede walczyl z tym do ostatniej kropli krwi Wink
Confusedhock: eeee chyba byłeś za długo na słoneczku bez czapeczki :-P
zawsze chodze bez czapeczki w najwieksze upaly zeby potem miec wytlumaczenie Smile
Grzenio wita Smile