Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Baza podjazdów rowerowych
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam. Nawiązałem współpracę ze stroną Altimetr.pl w celu stworzenia aplikacji mobilnej pokazującej miejsca i nachylenia podjazdów rowerowych. Baza posiada opisane ponad 1600 podjazdów, w tym około 30 na Lubelszczyźnie.
Ja stworzyłem tylko aplikację mobilną, aby można było korzystać z danych podczas jazdy na rowerze.
Najbliższy punkt wypadowy do trenowania kolarstwa górskiego w pobliżu Lublina to region Puławy - Kazimierz Dolny - Wierzchoniów + obszar Skarpy Dobrskiej.

Link w sklepie GP: https://play.google.com/store/apps/deta ... w.altimetr
Podjazdy z Lubelszczyzny: http://www.altimetr.pl/wyzyna-lubelska.html
Podjazdy z Roztocza: http://www.altimetr.pl/wyzyna-roztocze.html

Prosiłbym o ocenę mojej pracy i zachęcam do jeżdzenia rowerem pod górę Wink
Fajna sprawwa, jeśli chodzi o góry. Może za mało trudniejszych szlaków w samych górach, a głównie dojazdy i przełecze, ale zawsze coś. Może z czasem przybędzie więcej tras, bo jest już początek. Warto w każdym razie przejrzeć przed jakimś wyjazdem :-)

PS. Gilów z Hoszni Ordynackiej ma max. 11%, nie 10 :-P ;-)
Nie jestem administratorem tej bazy, z tego co wiem akceptowane są tylko podjazdy szosowe. Baza jest również tworzona przez użytkowników - im więcej ich doda swoje podjazdy tym więcej ich będzie. Ja dodałem wszystkie które znałem do tej pory (część nie została jeszcze zaakceptowana).
Szczególnie ubogie o podjazdy jest Roztocze (najwyraźniej nikt z tamtego regionu ich nie pododawał, a sam bywam tam dość rzadko i znam dość słabo)

PS. Też byłem w Hoszni Ordynackiej (sam dodałem podjazd) i wiem że znak pokazuje 11%, aczkolwiek według danych wysokościowych Google maksymalne nachylenie na odcinku 100m wynosi 10% (baza opiera się na wysokościach z Google Maps Elevations API, więc pewne odstępstwa zawsze będą).
Jednak chodzi tutaj bardziej o miejscówki i orientacyjne pokazanie stopnia trudności (np. poprzez kategorie)
Znajdę wolną chwilę to pododaje trochę podjazdów, których nikt nie zaznaczył, a warto byłoby o nich wiedzieć. Np. Zdziłowice -> Otrocz czy Ponikwy -> Zakrzew.