Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 19-07-2015 godzina 9.oo .LKJ Stadnina koni
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Danielw78 napisał(a):Jak tak patrze na meteo i widzę na niedziele 33 stopnie to zastanawiam się czy nie przełożyć,bo nas w polu spali.

Zawsze można zacząć o 4 rano i do 10 skończyć Wink
Danielw78 napisał(a):Jak tak patrze na meteo i widzę na niedziele 33 stopnie to zastanawiam się czy nie przełożyć,bo nas w polu spali.Także Marza może nic straconego Wink
Prognozy na niedzielę sie zmieniły :-D
http://www.meteo.pl/php/meteorogram_lis ... ame=Lublin
Ja też będę jechał tylko pół godziny później i to nawet kawałek po tym traku :-P
Będzie gorąco... ale trzeba jechać. Jurek szkoda że razem nie pojedziemy,ale może jeszcze coś w tym roku rozpiszesz Wink
Danielw78 napisał(a):Jurek szkoda że razem nie pojedziemy,ale może jeszcze coś w tym roku rozpiszesz Wink
Daniel, 1 sierpnia raczej na pewno Puławy (PKP)-Kazimierz-Lublin.
Robię teraz wyjazdy z KKR "Maksimum" :-D
Fajnie że ciepło się robi :-P czekam na fotki :-P
Podpinam się, ok? ;-)
Jak nie dam rady wstać rano to złapię was w Borzechowie :->
Każdy kto jest w stanie przejechać tę trasę jest mile widziany Wink
Cytat:Każdy kto jest w stanie przejechać tę trasę jest mile widziany Wink
No to chyba nie będę mile widziany ... :roll: ale spróbuję :lol:
Wyjazd odwołuję .
Rado akurat Ty jesteś zawsze mile widziany,ale nie w taką pogodę :mrgreen:
Meteo pokazuje deszcze,a ja czuje dreszcze.Nie będziemy moknąć i zakopywać się w bagnie.Rekreacja na tym nie polega Wink

Argh :evil:
Szkoda Kiedy dostała bmx na komunię zawsze jak spadła deszcz siadałem na to plastikowe siodełko i jechałem do lasu głębokość brodzeni w koleinach siegała 0d 70 do 100 cm to by czasy a tu po takim deszczu człowiek cyka a ma koła nie 20 " a 29" jak żyć ? :->
Stron: 1 2 3