Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 19-07-2015 godzina 9.oo .LKJ Stadnina koni
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Rok temu ten wyjazd organizował Jurek S ,w tym roku wyciszył się trochę na forum ;-) więc ja rozpisuję.Trasa w większości terenowa.Pola, lasy, łąki, wąwozy, krzuny, itp.
Dystans ok 100km.Track jest więc może się nie zgubimy ;-)
http://www.strava.com/activities/184234210
W Kraśniku stop na uzupełnienie płynów i można coś zjeść na stacji.
W zeszłym roku średnia wyszła +19km/h,więc gdyby ktoś chciał się ścigać w terenie...to nie ta ustawka :-P [ale też bez zamulania,żeby wrócić przed nocą :mrgreen: ]
Wycieczka zależna od pogody,w deszcze lub po dużych opadach nie jadę :!:

Zapraszam 8-)
Tak patrze na traskę i widzę że będziecie przejeżdżać przez moje miasteczko, wiec jeśli po drodze to jak pasuje nie dołączyć.
Jak będę mieć wolne to też jade
Danielu w terem to mnie raczej nie wyciągniesz ;-) ale nic nie stoi na przeszkodzie aby się spotkać w Kraśniku na waszym pit stopie :-D
mariobiker napisał(a):Danielu w terem to mnie raczej nie wyciągniesz
raz do roku to i karabin wystrzeli :lol:
Ale wam zazdroszczę :-(
marza napisał(a):Ale wam zazdroszczę
Marzenka ,nie ma tego złego co by na dobre nie wyszlo :-> .Ja, pierwszy raz od czasów Zenka Jaskuły,wreszcie mam zamiar ,obejrzeć cały Tour de France ;-) .
KrzysiekP napisał(a):mariobiker napisał/a: Danielu w terem to mnie raczej nie wyciągniesz

raz do roku to i karabin wystrzeli
Może i masz rację Krzysiu ;-)
Jak tak patrze na meteo i widzę na niedziele 33 stopnie to zastanawiam się czy nie przełożyć,bo nas w polu spali.Także Marza może nic straconego Wink
Kurcze ta poprzednia niedziela była idealna na taki wypad.
Stron: 1 2 3