Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 2 sierpnia 2015, g. 16, lukoil
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Jak w temacie :-D Skoro Arturowi pasuje, to myślę, że jak już temat jest na forum, to się coś wymyśli ;-)
No i pasowało.
Byłem pojeździłem i ładnie dziękuję za ustawkę.
Właśnie widzę, że dodałam temat w dziale "wycieczki jednodniowe" i pewnie sporo ludzi się przestraszyło, że nie zdążą jutro do pracy i zrezygnowali :-P

No cóż, do odważnych świat należy, dzięki Arturze za towarzystwo ;-)
Ja nie wiem,
obym sie mylil,
ale obawiam sie, ze Damianek moze sie zdenerwowac, a jak sie denerwuje, to wiemy co robi, a mamy miesiac trzezwosci, wiec Gocha Idea duze HELLOU Idea Gdzie sa zdjecia :?:
Luzik Bart - w tym tygodniu jestem na urlopie - możecie jeździć bez robienia zdjęć, także korzystajcie ;-) Ja też zaraz idę na rower - wodny. Mam tylko nadzieję że gminy zdobyte na rowerze wodnym też się liczą ;-)
damian.s napisał(a):...możecie jeździć bez robienia zdjęć, także korzystajcie

Dzięki Damian za wyrozumiałość. Zdjęć i tak by nie było bo byliśmy we dwoje więc sami rozumiecie :oops: :mrgreen:
ArtiArt napisał(a):Zdjęć i tak by nie było bo byliśmy we dwoje
Aha, czyli jednak filmik ? ;-)
Niesamowite... Takich to czasów dożyliśmy, że komentujących jest więcej niż jeżdżących :-P
mraugorzata napisał(a):Niesamowite... Takich to czasów dożyliśmy, że komentujących jest więcej niż jeżdżących :-P
Oj tam, oj tam ;-) To, że ktoś nie pisze na forum, to nie znaczy, że nie jeździ ...
Doprecyzuję: przyjeżdżających na ustawkę, którą komentują :-P
Stron: 1 2