Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 8.08.2015, godzina 9.00
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Aktualizacja: 3 stopnie niżej - 35 ma być. Do południa zdążymy przed trzydziestką Tongue
Jadę Smile
Ustawka odwołana??

Czekam już 20 min i nikogo nie ma...
Pisali że jeżeli brak wpisów do 22 do piątku , to nikt nie zjeżdżał
Gelo napisał(a):Ustawka odwołana??

Czekam już 20 min i nikogo nie ma...

Gelo, było nas trzech. Wyjechaliśmy spod Tesco punkt 9.00. Właśnie wróciłem Smile
Dziękuję dwóm kompanom za wspólne kręcenie dzisiaj. Temperatura dobiła do 41,0 stopni. Hardkorowo było. Ślad tutaj: https://connect.garmin.com/modern/activity/858526579
no to nie wiem jak się rozmineliśmy, bo pod tesco byłem ok 8:50-8:55... w końcu 15 po 9 pojechałem sam... fakt faktem hardkor dzisiaj był... prawie 40 stopni a do tego prawie cały czas wiatr w twarz

...trudno,może następnym razem się uda mi się dotrzeć...
Gelo napisał(a):no to nie wiem jak się rozmineliśmy, bo pod tesco byłem ok 8:50-8:55... w końcu 15 po 9 pojechałem sam... fakt faktem hardkor dzisiaj był... prawie 40 stopni a do tego prawie cały czas wiatr w twarz

...trudno,może następnym razem się uda mi się dotrzeć...

Pod wejściem głównym byłeś? To ja nie wiem jak to się stało :/
A jako główne to masz na myśli to na rogu przy rondzie, czy to na przeciwko Obi?

Byłem i przy jednym i przy drugim. Nie wiedziałem o które wejście chodzi, więc krążyłem od jednego do drugiego, ale nikogo na rowerze nie widziałem (poza rowerami typowo miejskimi)
Gelo napisał(a):A jako główne to masz na myśli to na rogu przy rondzie, czy to na przeciwko Obi?

Zbiórka była przy wejściu na rogu przy rondzie. Fakt, moja w tym wina, że nie doprecyzowałem o które wejście chodzi. Przepraszam!
Stron: 1 2