Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: [24 lub 25.10] Stary Gaj - Czasówka
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
branio napisał(a):Chyba, że rodzi się nowa świecka tradycja i to nie będzie ostatnia czasówka w tym roku ;-)
W tym roku raczej ostatnia, no chyba, że nam się tak spodoba, żeby w zimie trzasnąć coś na śniegu. Co do tradycji to mam nadzieję, że się rodzi Smile Fajnie byłoby jakby robić taką forumową ścigancką imprezę na początek i na koniec sezonu.

Ludzie, jeśli ktoś chce wystartować to proszę o jakieś info, bo chce wiedzieć czy jest w ogóle sens robić tę imprezę, bo jak przyjedzie 10 osób to lepiej dać sobie spokój Smile Ja liczę na co najmniej 30 osób, w tym przynajmniej na 5 pań Smile Czy tylko Sylwia jest na tym forum kobietą "z jajami"? ;D

pOZBig Grinrower
Grzesiek
Aby poprawić frekwencję - zgłaszam chęć udziału.
Szkoda, że nie będzie M4... Cry
stawię się na wyścigu na 100%

EDIT:
termin raczej 25 bo na 24 już mam pewne inne plany
OK to i ja się piszę - ktoś musi obstawiać końcowe miejsca :lol: - zresztą nie ma jak rekreacyjna czasówka :-P
Pomysł bardzo fajny więc lajtowo na wyścigi mogę pojechać :-) kiedyś musi być ten pierwszy raz :mrgreen:
trzeba wystartować, przecież w 5 osób się tam ganiać nie będą - zresztą chodzi też o kasę im nas więcej tym łatwiej będzie to dopiąć żeby miało ręce i nogi
Czytam i czytam i coś nie mogę doczytać czy to czasówka szosowa czy MTB.
Marasko napisał(a):Czytam i czytam i coś nie mogę doczytać czy to czasówka szosowa czy MTB.

MTB, chociaż jak ktoś jest zdesperowany może wystartować na szosówce, przełajówce, czy co tam ma.
Marasko napisał(a):Czytam i czytam i coś nie mogę doczytać czy to czasówka szosowa czy MTB
Jak położą asfalt w Starym Gaju to przyjeżdżaj śmiało na szosie :mrgreen:

felek

A może już położyli tylko nic nam o tym nie wiadomo Tongue
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11