Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: [24 lub 25.10] Stary Gaj - Czasówka
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Ja może jak dam radę pojawię się Wink ale raczej jako obserwator i postrzelam fotki ,bo nic nie jeździłem i nie ma sensu,więc Seba nie będziesz sam Wink Sądzę ,że my już troszke pojeźdzliśmy maratony i XCBig Grin
Mnie się zdaje, czy niektórzy ostro trenują na ścieżce przed niedzielą :-) ? Na tego kolarza w niebiesko-czarnej kurtce i czarnych gatkach dostaję już alergii, tyle razy mnie mijał i wczoraj, i dziś :-P . A to nie jedyny... :mrgreen: :mrgreen:
mamut77 napisał(a):Mnie się zdaje, czy niektórzy ostro trenują na ścieżce przed niedzielą :-) ?
Chyba robienie zdjęć, bo jak na razie to się zanosi, że więcej będzie fotografów niż startujących, no ale co kto lubi Wink
Trzeba zgłaszać wcześniej chęć uczestnictwa?
Gdzie jest zbiórka? Bo Stary Gaj mały nie jest :-P
Rzeczywiście może to być najbardziej obfotografowana impreza :-D . Wezmę GPS to będzie zrzut dokładnej ścieżki objazdu.
marzyciel9 napisał(a):Gdzie jest zbiórka?
Na stronie głównej jest info Smile (zjazd ze ścieżki przy Janowskiej, przy wiadukcie kolejowym).
marzyciel9 napisał(a):Trzeba zgłaszać wcześniej chęć uczestnictwa?
Nie, jak ktoś nie pisał na forum to i tak oczywiście może przyjechać. Chciałem żeby ludzie się określili wcześniej, żebym wiedział czy jest sens w ogóle robić tę imprezę. Mam nadzieję, że jest jeszcze dużo osób, które nie pisały, że będę, a jednak przyjadą. Ma być ładna pogoda Smile

Jurek S napisał(a):Wezmę GPS to będzie zrzut dokładnej ścieżki objazdu.
Super, dzięki Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek
a ja nie wiem czy uda mi się wrócić w Nd Undecided

może może - wierzę z całej siły więc się uda - najwyżej pojadę jako jeden z ostatnich :-P
Ja przyjadę, ale aby się spotkać z kolarską bracią i przejechać się wyznaczoną trasą, bo na żwawszą jazdę napęd mi nie pozwoli, a nie mam aż takich ambicji, aby z tej okazji go wymieniać.
kurde, byłem w starym gaju dzisiaj to masakra Confused. Chyba trzeba potrenować wypinanie i wpinanie szybkie spd i pobiegać trochę przed startem bo to chyba będzie wyścig przełajowy, liczyć się będzie dotarcie do mety anie czas :d
KermitOZ napisał(a):Ma być ładna pogoda Smile

mój rower ma takie coś, że jak już na niego wsiądę to każda pogoda jest ładna ;-)
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11